Класиране 2022г.

I. Класиране - Отборно, Стари птици 2022г

КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода
1Петьо Василев10ч.42мин33.КГВПП-Полет -13с.Дълго ПолеПазарджишки стари
2Благовест Васев10ч.17минСГПВ-Филипополис-2021гПазарджишки стари
3Йордан Стойнов10ч.06минКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.КарловоПазарджишки стари
4Ивайло Станев9ч.57минОДГ Феникс 2012 с. КалояновоПазарджишки стари
5Йордан Йорданов9ч.54минСГ “ Chort Dey “ гр.СъединениеПазарджишки стари
6Боян Събевски9ч.53минСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф ИгнатиевоПазарджишки стари
КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода
1Нанко Василев10ч.34мин.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.КарловоПазарджишки млади
2Недялко Краев9ч.29мин.КГВПП-Полет -13с.Дълго ПолеПазарджишки млади
3Миро Брайков9ч.15мин.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф ИгнатиевоПазарджишки млади
4Радослав Терзиев8ч.59мин.ДГП."МИР 2003",ГР.ПАЗАРДЖИКПазарджишки млади
5Доньо Маринов8ч.42мин.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.КарловоПазарджишки млади
6Стайко Стайков8ч.07мин.ДПГ “ Дружба “ гр.ПловдивПазарджишки млади

Класиране - Отборно /"Long day"/ Купа на България

КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода
1Благовест Васев10ч.39мин.СГПВ-Филипополис2021гПазарджишки Високолетци
2Драгомир Генев10ч.36мин.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.КарловоПазарджишки Високолетци
3Недялко Краев10ч.03мин.КГВПП-Полет -13с.Дълго ПолеПазарджишки Високолетци
4Нанко Василев9ч.23мин.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.КарловоПазарджишки Високолетци
5Цветан Цинцаров9ч.19мин.„Чист полет” с.Скутаре и с.РогошПазарджишки Високолетци
6Николай Здравков9ч.13мин.ОДГ Феникс 2012 с. КалояновоПазарджишки Високолетци

III. Класиране - Индивидуален полет, Стари птици 2022г.

КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода
1Йордан Стойнов12ч.52минF-00378КГП “ Български рози Карлово 2002Пазарджишки стари
2Йордан Стойнов12ч.45минF-01127КГП “ Български рози Карлово 2002Пазарджишки стари
3Благовест Васев12ч.35минF-03556СГПВ-Филипополис-2021гПазарджишки стари
4Благовест Васев12ч.35минF-03494СГПВ-Филипополис-2021гПазарджишки стари
5Димитър Валенцов12ч.33минF-01663СГ “ Chort Dey “ гр.СъединениеПазарджишки стари
6Йордан Стойнов11ч.46минF-01109КГП “ Български рози Карлово 2002Пазарджишки стари

III. Класиране - Индивидуаленполет, Млади птици 2022г.

КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода
1Тодор Урумов13ч.14мин.F-00667КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.КарловоПазарджишки млади
2Тодор Урумов13ч.11мин.F-00677КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.КарловоПазарджишки млади
3Стайко Стайков12ч.20мин.F-00101ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив Пазарджишки млади
4Нанко Василев11ч.48мин.F-00327КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.КарловоПазарджишки млади
5Нанко Василев11ч.47мин.F-00351КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.КарловоПазарджишки млади
6Нанко Василев11ч.44мин.F-00330КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.КарловоПазарджишки млади
КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода
1Костадин Краев13ч.30мин.F00157КГВПП-Полет -13с.Дълго ПолеПазарджишки Високолетци
2Цветан Цинцаров13ч.07мин.F02254„Чист полет” с.Скутаре и с.РогошПазарджишки Високолетци
3Йордан Боримечков12ч.07мин.F01014СГП СадовоПазарджишки Високолетци
4Благовест Васев11ч.47мин.F03506СГПВ-Филипополис2021гПазарджишки Високолетци
5Благовест Васев11ч.46мин.F03494СГПВ-Филипополис2021гПазарджишки Високолетци
6Благовест Васев11ч.46мин.F03278СГПВ-Филипополис2021гПазарджишки Високолетци
КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода
1Жулиен Арбалов7ч.00мин„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
2Стефан Димов5ч.20минЕски – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
3Ивелин Иванов4ч.59мин"Загорец - 2019" Нова Загора.Старозагорски Бели
4Мартин Велев4ч.51мин„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
5Иван Добрев4ч.39мин„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
6Павлин Панайотов4ч.12мин„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели

Класиране от състезанието Старозагорски Бели Стари Птици Индивидуален полет

КласиранеСъстезателРезултатиКлубПорода
1Жулиен Арбалов10ч.27минF-00257„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
2Жулиен Арбалов10ч.27минF-00283„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
3Жулиен Арбалов10ч.03минF-00289„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
4Иван Добрев8ч.35минF-01240„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
5Жулиен Арбалов8ч.12минF-00280„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
6Жулиен Арбалов7ч.59минF-00290Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ в КЛАС "Б" ЕВРОПЕЙСКИ ПОРОДИ 2022 г.Класиране Млади птици-Сборни първенци

КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ в КЛАС "Б" - ЕВРОПЕЙСКИ ПОРОДИ 2022 г.Класиране - "LONG DAY" 2022г.

КласиранеСъстезателРезултатиКлубПорода
1Пламен Казаков17ч.28мин.„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораАнглийски типлер
2Радослав Костадинов11ч.05мин.„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораАнглийски типлер

Купа на България - Старозагорски бели индивидуално

КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода
1Мартин Велев6ч.14минF-00020„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
2Мартин Велев6ч.14минF-00020„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
3Мартин Велев6ч.14минF-00020„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
4Неделчо Неделчев5ч.56минF-000„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
5Радостин Митев5ч.41минF-00950„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
6Ивелин Иванов5ч.06минF-00981"Загорец 2019-Нова Загора."Старозагорски Бели

Купа на България - Старозагорски бели отборно

КласиранеСъстезателРезултатиКлубПорода
1Мартин Велев5ч.38мин„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
2Неделчо Неделчев5ч.16мин„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
3Ивелин Иванов4ч.57мин"Загорец 2019-Нова Загора."Старозагорски Бели
4Радостин Митев3ч.41мин„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
5Иван Добрев3ч.40мин„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели
6Павлин Панайотов3ч.36мин„Ески – Зара 2010” гр.Стара ЗагораСтарозагорски Бели

Индивидуално млади 2022 - Старозагорски бели

КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода
КласиранеСъстезателРезултатКлубПорода