Протоколи 2022 – Long Day

Купа на България(Long Day) - Пазарджишки

СъстезателДатаДружествоНачало на полета(час)Общо ВремеИндивидуален ПолетРезултатОценка
Младен Гендов 26.06.2022г СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06:00ч.Анулиран
Слав Царов 26.06.2022г СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06:00ч.34ч.20мин.8ч.45мин.6ч.52мин.Отлична
Петър Каменчев 26.06.2022г СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06:00ч.37ч.20мин.8ч.08мин.7ч.28мин.Отлична
Тошо Георгиев 26.06.2022гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06:00ч.28ч.54мин.6ч.30мин.5ч.46мин.Отлична
Димитър Маюков 26.06.2022гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06:00ч.Анулиран
Минчо Вълев 26.06.2022гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06:00ч.Анулиран
Тодор Желев 26.06.2022гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06:00ч.32ч.29мин.8ч.07мин.6ч.29мин.Отлична
Нанко Василев 26.06.2022гКГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06:00ч.46ч.58мин.9ч.38мин.9ч.23мин.Отлична
Христо Стоянов 26.06.2022гКГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06:00ч.Анулиран
Доньо Маринов 26.06.2022гКГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06:00ч.43ч.26мин.8ч.58мин.8ч.41мин.Отлична
.Драгомир Генев 26.06.2022гКГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06:00ч.53ч.00мин.10ч.38мин.10ч.36мин.Отлична
Георги Минков 26.06.2022гКГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06:00ч.Анулиран
Йордан Йорданов 26.06.2022гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06:00ч.Анулиран
Димитър Валенцов 26.06.2022гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06:00ч.31ч.50мин.7ч.20мин.6ч.22мин.Отлична
Валентин Стойчев 26.06.2022гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06:00ч.Анулиран
Ангел Даков 26.06.2022гСГПВ-Филипополис2021г06:00ч.39ч.38мин.9ч.29мин.7ч.55мин.Отлична
Неделчо Стойцов 26.06.2022гСГПВ-Филипополис2021г06:00ч.39ч.48мин.9ч.31мин.7ч.57мин.Отлична
Благовест Васев 26.06.2022гСГПВ-Филипополис2021г06:00ч.53ч.17мин.11ч.42мин.10ч.39мин.Отлична
Станислав Минков 26.06.2022гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06:00ч.35ч.00мин.7ч.05мин.7ч.00мин.Отлична
Доико Христов 26.06.2022гСГПВ-Филипополис2021г06:00ч.Анулиран
Радослав Гешев 26.06.2022гСГПВ-Филипополис2021г06:00ч.Анулиран
Йордан Боримечков 26.06.2022гСГП Садово06:00ч.43ч.28мин.12ч.07мин.8ч.41мин.Отлична
Недялко Краев 26.06.2022гКГВПП-Полет -13с.Дълго Поле06:00ч.50ч.18мин.10ч.03мин.11ч.40мин.Отлична
Рангел Йонов 26.06.2022гКГВПП-Полет -13с.Дълго Поле06:00ч.Анулиран
Рангел Чакандраков 26.06.2022гКГВПП-Полет -13с.Дълго Поле06:00ч.34ч.44мин.9ч.50мин.6ч.56мин.Отлична
Атанас Думбов 26.06.2022гКГВПП-Полет -13с.Дълго Поле06:00ч.Анулиран
Костадин Краев 26.06.2022гКГВПП-Полет -13с.Дълго Поле06:00ч.40ч.14мин.13ч.30мин.8ч.02мин.Отлична
Георги Гаръбски 26.06.2022гОДГ Феникс 2012 с. Калояново06:00ч.38ч.17мин.8ч.05мин.7ч.39мин.Отлична
Николай Иванов 26.06.2022гОДГ Феникс 2012 с. Калояново06:00ч.39ч.20мин.8ч.33мин.7ч.52мин.Отлична
Николай Здравков 26.06.2022гОДГ Феникс 2012 с. Калояново06:00ч.46ч.05мин.10ч.57мин.9ч.13мин.Отлична
Павел Симонов 26.06.2022гОДГ Феникс 2012 с. Калояново06:00ч.39ч.18мин.9ч.42мин.7ч.51мин.Отлична
Ангел Илиев 26.06.2022гОДГ Феникс 2012 с. Калояново06:00ч.Анулиран
Росен Иванов 26.06.2022гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06:00ч.45ч.47мин.9ч.48мин.9ч.09мин.Отлична
Атанас Петров 26.06.2022гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06:00ч.Анулиран
Цветан Цингаров 26.06.2022г„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош06:00ч.46ч.38мин.13ч.07мин.9ч.19мин.Отлична
Данаил Ангелов 26.06.2022г„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош06:00ч.Анулиран
Николай Петров 26.06.2022г„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош06:00ч.29ч.01мин.7ч.32мин.5ч.48мин.Отлична
Петър Дойков 26.06.2022г„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош06:00ч.Анулиран
Тодор Иванов 26.06.2022г„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош06:00ч.33ч.35мин.11ч.05мин.6ч.43мин.Отлична
Желю Иванов 26.06.2022г„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош06:00ч.Анулиран
Христо Бобчев 26.06.2022г„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош06:00ч.Анулиран
Мюмюн Мехмедали 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Махмуд Ръфкъ Махмуд 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Мюмюн Сабри 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Вели Джемал Вели 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Танер Шериф 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Рамадан Ракъб Хасан 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Хикмет Юсеин 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Шериф Ариф Халибрям 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Съби Събев 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Гюрай Мюмюн 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Иван Тилев 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Андон Недялков 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Павел Колев 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Кемал Марем 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Илхан Мустафа 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Гюлтекин Кемал 26.06.2022гКГВПП Хасково06:00ч.Анулиран
Атанас Узунов26.06.2022г.ДГ-Ракита2012г.6:00ч.41ч.55мин.9ч.25мин.8ч.23мин.Отлична

Купа на България(Long Day) - Старозагорски

СъстезателДатаДружествоНачало на полета(час)Общо ВремеИнд ПолетРезултатОценка
Велин Танев26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
Георги Иванов26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
Жулиен Арбалов26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
Иван Добтрв26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч18ч.20мин 5ч.05мин 3ч.40мин Отлична
Мартин Велев26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч28ч.19мин 6ч.14мин 5ч.38мин Отлична
Ивайло Генов26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
Николай Недев26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч16ч.14мин 4ч.02мин 3ч.14мин Отлична
Неделчо Неделчев26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
Запрян Димитров26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
Павлин Панайотов26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч16ч.30мин 4ч.45мин 3ч.36мин Отлична
Радостин Митев26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч18ч.25мин 5ч.41мин 3ч.41мин Отлична
Стефан Димов26.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
Ивелин Иванов26.06.2022г."Загорец 2019-Нова Загора."06.00ч24ч.47мин 5ч.06мин 4ч.57мин Отлична

Купа на България(Long Day) - Типлери

СъстезателДатаДружествоНачало на полета(час)Край на полета(час)Ресултат
(Часове:Минути)
ОценкаЗабележка
Симеон Первазов18.06.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00чДисквалифекация
Радослав Костадинов18.06.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00ч16ч.05мин.11ч.05мин.Отлична
Пламен Казаков19.06.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора04.30ч21ч.58 мин.17ч.28мин.Отлична
Димо Драгнев19.06.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00ч
Явор Бошнаков19.06.2022гБТК-БГ5.00чДисквалифекация

Протоколи 2022 – Long Day