Протоколи 2022 – Стари

Протоколи 2022 – Стари

Пазарджишки стари

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Тодор Урумов01.05.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч33ч.01мин.7ч.52мин.6ч.36мин.Мн.Добра
2Йордан Стойнов01.05.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч59ч.05мин.12ч.52мин.11ч.49мин.Отлична
3Христо Бобчев01.05.2022г.„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош07.00ч25ч.31мин.6ч.13мин.5ч.06мин.Мн.Добра
4Трифон Моловски08.05.2022г..КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле07.00ч25ч.31мин8ч.36мин.8ч.04мин.Отлична
5Доньо Маринов 21.05.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч47ч.42мин10ч.45мин9ч.32минОтлична
6Стойл Русинов 21.05.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.00ч43ч.00мин9ч.53мин8ч.36минОтлична
7Драгомир Генев 22.05.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч33ч.26мин7ч.48мин6ч.41минОтлична
8Боян Събевски24.05.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.00чОтложен
9Тодор Желев 28.05.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч37ч.49мин9ч.33мин7ч.34минОтлична
10Иван Банков29.05.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
11Петьо Василев04.06.2022г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле06.00ч52ч.43мин10ч.37мин10ч.32минОтлична
12Недялко Краев04.06.2022г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле06.00ч37ч.05мин7ч.53мин7ч.25минОтлична
13Йордан Йорданов04.06.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч48ч.54мин10ч.32мин9ч.46минОтлична
14Йордан Йорданов04.06.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч50ч.15мин11ч.46мин10ч.03минОтлична
15Благовест Васев04.06.2022г.СГПВ-Филипополис06.00ч54ч.48мин12ч.35мин10ч.57минОтлична
16Благовест Васев04.06.2022г.СГПВ-Филипополис06.00ч48ч.05мин12ч.35мин9ч.37минОтлична
17Нанко Василев04.06.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00чОтложен
18Нанко Василев04.06.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч44ч.20мин8ч.52мин8ч.52минОтлична
19Петър Танчев 04.06.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч39ч.44мин8ч.41мин7ч.56минОтлична
20Йордан Стойнов05.06.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч41ч.59мин8ч.58мин8ч.23минОтлична
21Неделчо Стойцов05.06.2022г.СГПВ-Филипополис06.00ч29ч.22мин7ч.05мин5ч.52минОтлична
22Димитър Стойцов05.06.2022г.СГПВ-Филипополис06.00ч27ч.54мин6ч.41мин5ч.34минОтлична
23Юлиян Земярски05.06.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00ч32ч.53мин8ч.32мин6ч.34минОтлична
24Атанас Атанасов05.06.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч53ч.01мин11ч.43мин10ч.36минОтлична
25Атанас Атанасов05.06.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч23ч.10мин6ч.10мин4ч.38минОтлична
26Атанас Петров05.06.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч43ч.09мин8ч.47мин8ч.37минОтлична
27Росен Иванов05.06.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч30ч.15мин6ч.46мин6ч.03минОтлична
28Росен Иванов05.06.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч32ч.57мин7ч.02мин6ч.35минОтлична
29Георги Аршинков11.06.2022г.СГПВ-Филипополис06.00чОтложен
30Георги Аршинков11.06.2022г.СГПВ-Филипополис06.00чАнулиран
31Стойл Русинов11.06.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чОтложен
32Нанко Василев12.06.2022г.КГП “ Български рози Карлово 20026.00ч39ч.10мин7ч.50мин7ч.50минМн.Добра
33Йордан Стойнов12.06.2022г.КГП “ Български рози Карлово 20026.00ч.35ч.53мин9ч.08мин7ч.10минМн.Добра
34Петьо Василев12.06.2022г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле6.00ч.Отложен
35Димитър Игнатов12.06.2022гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6.00ч.34ч.39мин10ч.47мин6ч.55минМн.Добра
36Петър Танчев 18.06.2022гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.Анулиран
37Ивайло Станев18.06.2022гОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.00ч.Отложен
38Ивайло Станев18.06.2022гОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.00ч.53ч.03мин11ч.36мин10ч.36минОтлична
39Тодор Иванов18.06.2022г„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош6.00ч.33ч.45мин7ч.37мин6ч.44минМн.Добра
40Доньо Маринов19.06.2022гКГП “ Български рози Карлово 20026.00ч.43ч.08мин8ч.55мин8ч.37минОтлична
41Васил Петков19.06.2022гСГПВ-Филипополис6.00ч.Анулиран
42Тодор Желев 19.06.2022гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.Анулиран
43Стойл Русинов19.06.2022гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6.00ч.Анулиран
44Атанас Петров19.06.2022гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6.00ч.Анулиран
45Юлиян Земярски 19.06.2022гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.00ч.32ч.53мин8ч.38мин6ч.34минМн.Добра
46Юлиян Земярски 19.06.2022гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.00ч.Анулиран
47Петър Танчев 25.06.2022гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.29ч.19мин8ч.41мин5ч.51минМн.Добра
48Георги Аршинков25.06.2022гСГПВ-Филипополис6.00ч.32ч.01мин7ч.05мин6ч.24минМн.Добра
49Георги Аршинков25.06.2022гСГПВ-Филипополис6.00ч.Анулиран
50Стоян Скачков26.06.2022гСД“Средногорие“-2018г. гр.Стрелча 6.00ч.49ч.06мин9ч.55мин9ч.49минОтлична
51Атанас Атанасов26.06.2022гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6.00ч.35ч.43мин7ч.39мин7ч.08минМн.Добра
52Димитър Игнатов26.06.2022гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6.00ч.49ч.57мин11ч.05мин9ч.59минОтлична
53Стойл Русинов26.06.2022гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6.00ч.45ч.10мин11ч.017мин9ч.02минОтлична
54Стойл Русинов26.06.2022гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6.00ч.Анулиран
55Николай Данайлов26.06.2022гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6.00ч.Отложен
56Боян Събевски26.06.2022гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6.00ч.52ч.35мин11ч.42мин10ч.31минОтлична
57Йордан Стойнов02.07.2022г.КГП “ Български рози Карлово 20026.00ч.36ч.48мин7ч.24мин7ч.21минОтлична
58Благовест Васев 02.07.2022г.СГПВ-Филипополис6.00ч.Отложен
59Димитър Маюков 02.07.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.Анулиран
60Рангел Тодоров 03.07.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.37ч.22мин9ч.46мин7ч.28минМн.Добра
61Рангел Тодоров03.07.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.35ч.33мин9ч.42мин7ч.06минМн.Добра
62Ивайло Станев03.07.2022г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.00ч.Анулиран
63Николай Иванов03.07.2022г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.00ч.32ч.44мин7ч.16мин6ч.32минМн.Добра
64Николай Бараков03.07.2022г.СПВл _Пазарджик20136.00ч.Анулиран
65Николай Бараков03.07.2022г.СПВл _Пазарджик20136.00ч.Анулиран
66Димитър Валенцов03.07.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6.00ч.40ч.22мин9ч.02мин8ч.02минОтлична
67Димитър Валенцов03.07.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6.00ч.37ч.00мин9ч.19мин7ч.24минМн.Добра
68Валентин Стойчев03.07.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6.00ч.38ч.41мин9ч.35мин7ч.44минМн.Добра
69Валентин Стойчев03.07.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6.00ч.Анулиран
70Минчо Вълев03.07.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.Анулиран
71Николай Данайлов03.07.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6.00ч.26ч.27мин6ч.28мин5ч.17минМн.Добра
72Гошо Петков03.07.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6.00ч.Отложен
73Боян Събевски03.07.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.00ч.Анулиран
74Милен Пенчев03.07.2022г.Ески Зара6.00ч.Мн.Добра
75Васил Петков10.07.2022г.СГПВ-Филипополис6.00ч.Отложен
76Динко Гаргов10.07.2022г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле6.00ч.Анулиран
77Димитър Игнатов10.07.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.00ч48ч.49мин11ч.02мин9ч.45минОтлична
78Стоян Караминов16.07.2022г.СПВл _Пазарджик20136.00чАнулиран
79Стоян Караминов16.07.2022г.СПВл _Пазарджик20136.00чАнулиран
80Павел Симонов16.07.2022г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.00ч31ч.57мин7ч.18мин6ч.23минМн.Добра
81Павел Симонов16.07.2022г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.00ч31ч.31мин6ч.38мин6ч.18минМн.Добра
82Неделчо Неделчев16.07.2022г.Ески Зара6.00ч22ч.57мин4ч.40мин4ч.35минМн.Добра
83Неделчо Неделчев16.07.2022г.Ески Зара6.00ч23ч.14мин4ч.40мин4ч.38минМн.Добра
84Миро Брайков16.07.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.00ч.Анулиран
85Стоян Боянов17.07.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.00ч.Анулиран
86Радослав Терзиев17.07.2022г.ДГП."МИР 2003",ГР.ПАЗАРДЖИК 6.00ч.Анулиран
87Радослав Терзиев17.07.2022г.ДГП."МИР 2003",ГР.ПАЗАРДЖИК 6.00ч.Отложен
88Георги Гаръбски17.07.2022г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.00ч.Анулиран
89Васил Петков17.07.2022г.СГПВ-Филипополис6.00ч.Анулиран
90Васил Петков17.07.2022г.СГПВ-Филипополис6.00ч.Анулиран
91Злати Мечкарски17.07.2022г.КГВПП, гр. София6.00ч.38ч.31мин7ч.55мин7ч.42минМн.Добра
92Злати Мечкарски17.07.2022г.КГВПП, гр. София6.00ч.28ч.27мин7ч.53мин7ч.41минМн.Добра
93Рангел Жеков24.07.2022г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.00ч.Анулиран
94Петър Бодушки24.07.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.00ч.32ч.55мин7ч.25мин6ч.35минМн.Добра
95Николай Койрушки24.07.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.00ч.Отложен
96Йордан Боримечков24.07.2022г.СГП Садово6.00ч.32ч.31мин8ч.18мин6ч.30минМн.Добра
97Драгомир Генев24.07.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6.00ч.28ч.50мин5ч.57мин5ч.46минМн.Добра
98Димитър Маюков 30.07.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.33ч.00мин8ч.51мин6ч.36минМн.Добра
99Йосив Леков06.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.00ч.Анулиран
100Йосив Леков06.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.00ч.Анулиран
101Красимир Гладийски07.08.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6.00ч.Отложен
102Христос Стойнов 13.08.2022г.СГПВ-Филипополис6.00ч.28ч.47мин6ч.11мин5ч.45минМн.Добра
103Иван Банков13.08.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.00ч.Анулиран
104Димитър Айгърски 14.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.00ч.Анулиран
105Димитър Айгърски 14.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.00ч.Анулиран
106Слав Царов14.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.00ч.48ч.11мин9ч.49мин9ч.39минОтлична
107Трифон Моловски14.08.2022г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле6.00ч.42ч.55мин9ч.40мин8ч.35минОтлична
108Петър Милев14.08.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6.00ч.Анулиран
109Димитър Айгърски14.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.Анулиран
110Димитър Айгърски14.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.Отложен
111Петър Милев20.08.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6.30ч.35ч.56мин9ч.19мин7ч.11минОтлична
112Петър Милев20.08.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6.30ч.Анулиран
113Атанас Петров20.08.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6.30ч.37ч.13мин7ч.30мин7ч.26минОтлична
114Тодор Желев 21.08.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.30ч.44ч.49мин10ч.53мин8ч.57минОтлична
115Димитър Валенцов21.08.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6.30ч.35ч.32мин10ч.51мин7ч.10минОтлична
116Димитър Валенцов21.08.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6.30ч.43ч.34мин12ч.33мин8ч.42минОтлична
117Венцислав Кафеджийски21.08.2022г.С „Сокол 2016, с. Лозен6.30ч.Анулиран
118Иван Занков 21.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.43ч.04мин9ч.30мин8ч.36минОтлична
119Иван Занков 21.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.37ч.50мин7ч.59мин7ч.34минОтлична
120Николай Койрушки 21.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.Анулиран
121Миглена Анчева21.08.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6.30ч.46ч.19мин10ч.31мин9ч.15минОтлична
122Миглена Анчева21.08.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6.30ч.42ч.30мин10ч.20мин8ч.30минОтлична
123Петър Каменчев21.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.Анулиран
124Петър Каменчев21.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.Анулиран
125Николай Нейчев27.08.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.30ч.
126Злати Мечкарски27.08.2022г.КГВПП гр София6.30ч.Отложен
127Нанко Котев27.08.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.30ч.39ч.39мин10ч.12мин7ч.55минОтлична
128Нанко Котев27.08.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.30ч.44ч.08мин10ч.12мин8ч.49минОтлична
129Ангел Попов28.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.33ч.08мин7ч.08мин6ч.37минОтлична
130Ангел Попов28.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.Анулиран
131Димитър Айгърски28.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.31ч.04мин7ч.19мин6ч.12минОтлична
132Димитър Айгърски28.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.25ч.43мин5ч.44мин5ч.08минОтлична
133Петър Каменчев28.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.39ч.47мин8ч.52мин7ч.57минОтлична
134Петър Каменчев28.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.30ч.04мин6ч.42мин6ч.04минОтлична
135Николай Койрушки28.08.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.37ч.00мин8ч.50мин7ч.24минОтлична
136Христос Стойнов28.08.2022г.СГПВ-Филипополис2021г6.30ч.Анулиран
137Слав Царов04.09.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.43ч.58мин8ч.57мин8ч.47минОтлична
138Николай Койрушки04.09.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6.30ч.39ч.16мин8ч.58мин7ч.51минОтлична
139Злати Мечкарски04.09.2022г.КГВПП-гр.София6:30чАнулиран
140Николай Койрушки11.09.2022г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6:30чАнулиран
141Благовест Васев11.09.2022г.СГПВ-Филипополис6:30чАнулиран
142Атанас Атанасов17.09.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6:30чАнулиран
143Атанас Петров17.09.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6:30чОтложен
144Петьо Василев17.09.2022г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле6:30чАнулиран
145Рангел Тодоров 24.09.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6:30ч42ч.02мин8ч.56мин8ч.24минОтлична
146Атанас Петров24.09.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6:30чАнулиран
147Боян Събевски24.09.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6:30ч46ч.24мин9ч.54мин9ч.16минОтлична
148Петьо Василев25.09.2022г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле6:30ч54ч.25мин11ч.35мин10ч.52минОтлична
149Ивайло Станев01.10.2022г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново7:15ч
150Петър Милев01.10.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле7:15ч
151Димитър Игнатов01.10.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево7:15ч
152Боян Събевски01.10.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево7:15ч
153Христос Стойнов01.10.2022г.СГПВ-Филипополис7:15ч
154Юлиян Земярски 02.10.2022гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски7:15ч

Старозагорски стари

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Николай Неделчев 05.06.2022г. "Загорец - 2019" Нова Загора.6;00ч.15ч.43мин3ч.39мин3ч.08минМн.Добра
2Йордан Милков 05.06.2022г. "Загорец - 2019" Нова Загора.6;00ч.
3Ивелин Иванов 05.06.2022г. "Загорец - 2019" Нова Загора.6;00ч.18ч.32мин4ч.16мин3ч.42минМн.Добра
4Стефан Димов 11.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.Отложен
5Павлин Панайотов 11.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.15ч.53мин3ч.34мин3ч.10минМн.Добра
6Павлин Панайотов 11.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.15ч.20мин3ч.54мин3ч.04минМн.Добра
7Стефан Димов 19.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.14ч.16мин3ч.58мин2ч.51минМн.Добра
8Неделчо Неделчев 19.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.11ч.00мин2ч.20мин2ч.12минМн.Добра
9Неделчо Неделчев 19.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.8ч.15мин2ч.15мин1ч.40минМн.Добра
10Стефан Димов 25.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.26ч.32мин6ч.23мин5ч.18минМн.Добра
11Радостин Митев 25.06.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.18ч.37мин3ч.45мин3ч.43минМн.Добра
12Ивелин Иванов 02.07.2022г. "Загорец - 2019" Нова Загора.6;00ч.21ч.49мин4ч.46мин4ч.21минМн.Добра
13Запрян Димитров 02.07.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.15ч.55мин4ч.09мин3ч.11минМн.Добра
14Иван Добрев 02.07.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.14ч.23мин3ч.40мин2ч.52минМн.Добра
15Неделчо Неделчев 02.07.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.17ч.11мин3ч.42мин3ч.26минМн.Добра
16Неделчо Неделчев 02.07.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.22ч.04мин4ч.53мин4ч.24минМн.Добра
17Радостин Митев 03.07.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6;00ч.15ч.40мин3ч.33мин3ч.08минМн.Добра
18Жулиен Арбалов16.07.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6.00ч.Отложен
19Жулиен Арбалов16.07.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6.00ч.22ч.57мин6ч.132мин4ч.35минМн.Добра
20Асен Илиев23.07.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6.00ч.Отложен
21Асен Илиев24.07.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6.00ч.10ч.24мин3ч.15мин2ч.04минМн.Добра
22Боян Русев07.08.2022г. "Загорец - 2019" Нова Загора.6.00ч.
23Мартин Велев20.08.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6.00ч.24ч.00мин5ч.31мин4ч.48минМн.Добра

Типлери стари

СъстезателДатаДружествоНачалоЧас за край на полетаРезултат (часове: минути)ОценкаЗабележка 
1Николай Василев30.04.2022г„КГВПП Хасково”05.30чДисквалификация
2Димитър Димитров30.04.2022г„КГВПП Хасково”05.30чДисквалификация
3Симеон Первазов30.04.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.30чДисквалификация
4Радослав Костадинов30.04.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч20ч.30 мин.14ч.30 мин.Отлична
5Пламен Казаков01.05.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.30ч22ч.30 мин.17ч.00 мин.Отлична
6Димо Драгнев01.05.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.30ч22ч.22 мин.16ч.52 мин.Отлична
7Йлмаз Рамадан01.05.2022гКГВПП Хасково”05.31ч23 ч.17 мин.17 ч. 46 мин.Отлична
8Анастас Стойчев14.05.2022гКГВПП Хасково”05.00ч21ч. 27 мин.16ч. 27 мин.Отлична
9Симеон Первазов14.05.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00ч01ч. 02 мин.20ч. 02 мин.Отлична
10Пламен Казаков14.05.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.30чДисквалификация
11Димо Драгнев15.05.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 05.00ч12ч. 55 мин.7ч. 55 мин.Отлична
12Радослав Костадинов15.05.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.29ч12ч. 15 мин.6ч. 46 мин.Отлична
13Йлмаз Рамадан15.05.2022гКГВПП Хасково”05.30чДисквалификация
14 Николай Василев15.05.2022гКГВПП Хасково”05.30чДисквалификация
15 Димитър Димитров,28.05.2022гКГВПП Хасково” 05.00чАнулиран
16Николай Василев28.05.2022гКГВПП Хасково” 05.00чАнулиран
17Димо Драгнев28.05.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 05.00ч
18 Симеон Первазов28.05.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 04.45ч00ч. 18 мин.19ч.33мин.Отлична
19Илмаз Рамадан29.05.2022гКГВПП Хасково” 05.00чАнулиран
20Анастас Стойчев 29.05.2022гКГВПП Хасково” 04.45ч22ч.20мин.17ч. 35 мин.Отлична
21Радослав Костадинов29.05.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 05.15ч9ч.30 мин.4ч. 15 мин.Мн.добра
33Пламен Казаков29.05.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 04.45ч23ч.00 мин.18ч.15 мин.Отлична
34 Димитър Димитров04.06.2022гКГВПП Хасково”05.00ч
35Димо Драгнев04.06.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 04.30ч9ч.40 мин.5ч.10 мин.Мн.добра
36Пламен Казаков04.06.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 04.30ч23ч.00 мин.18ч.30 мин.Отлична
37 Симеон Первазов05.06.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 05.00чОтложен
38Радосла Костадинов05.06.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 05.00ч
39Йлмаз Рамадан05.06.2022гКГВПП Хасково”05.00ч
40 Симеон Первазов11.06.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 05.00чДисквалификация