Протоколи 2022 – Млади

Протоколи 2022 – Млади

Старозагорски млади

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Велин Танев19.06.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чОтложен
2Мартин Велев09.07.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чОтложен
3Мартин Велев10.07.2022г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
4Виктор Николов16.07.2022г.Загорец 2019 Нова Загора6.00ч.
5Виктор Николов31.07.2022г.Загорец 2019 Нова Загора6.00ч.
6Ивелин Иванов20.08.2022г.Загорец 2019 Нова Загора6.30ч.11ч.52мин.3ч.25мин.2ч.22мин.Добра
7Радостин Митев28.08.2022г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6.30ч.

Пазарджишки млади

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Андон Недялков Андонов 21.05.2022г „КГВПП Хасково” 07:00чАнулиран
2Атанас Думбов 21.05.2022г 33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле 07:00чАнулиран
3Доньо Маринов28.05.2022г КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06:00ч46ч.17мин.9ч.31мин.9ч.15мин.Отлична
4Тодор Урумов28.05.2022г КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06:00ч48ч.52мин.13ч.14мин.9ч.46мин.Отлична
5Доньо Маринов04.06.2022г КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06:00ч40ч.44мин.8ч.10мин.8ч.09мин.Отлична
6Йосиф Леков 04.06.2022г СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06:00чАнулиран
7Тодор Урумов05.06.2022г КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06:00чАнулиран
8Николай Дюзов19.06.2022г „Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош06:00ч36ч.21мин.7ч.49мин.7ч.21мин.Отлична
9Здравко Марин02.07.2022г СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06:00чОтложен
10Йосиф Леков03.07.2022г СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06:00чАнулиран
11Миро Брайков10.07.2022г:СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.00ч.43ч.32мин.10ч.36мин.8ч.42мин.Отлична
12Радослав Терзиев30.07.2022г:ДГП."МИР 2003",ГР.ПАЗАРДЖИК 6.00ч.39ч.33мин.9ч.10мин.7ч.54мин.Отлична
13Радослав Терзиев31.07.2022г:ДГП."МИР 2003",ГР.ПАЗАРДЖИК 6.00ч.Анулиран
14Николай Иванов06.08.2022г ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.00ч.Отложен
15Тошо Георгиев06.08.2022г ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.Анулиран
16Тошо Георгиев06.08.2022г ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.Анулиран
17Тодор Урумов06.08.2022г КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6.00ч.22ч.52мин.5ч.05мин.4ч.34мин.Добра
18Боян Събевски07.08.2022г СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.00ч.Анулиран
19Венцислав Бощнаков13.08.2022г ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.00ч.Анулиран
20Стайко Стайков13.08.2022г ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.00ч.32ч.12мин.7ч.46мин.6ч.26мин.Отлична
21Нанко Василев14.08.2022г КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6.00ч.58ч.47мин.11ч.48мин.11ч.45мин.Отлична
22Спас Лалов14.08.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.00ч.Анулиран
23Петьо Василев20.08.2022г.ГВПП-Полет -13с.Дълго Поле6.30ч.Отложен
24Васил Петков20.08.2022г.СГПВ-Филипополис2021г6.30ч.Отложен
25Васил Петков20.08.2022г.СГПВ-Филипополис2021г6.30ч.32ч.06мин.9ч.14мин.6ч.25мин.Отлична
26Николай Нейчев21.08.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.30ч.Анулиран
27Стайко Стайков 21.08.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.30ч.49ч.07мин.12ч.20мин.9ч.49мин.Отлична
28Недялко Краев21.08.2022г.ГВПП-Полет -13с.Дълго Поле6.30ч.42ч.35мин.9ч.30мин.8ч.31мин.Отлична
29Миро Брайков21.08.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.30ч.Анулиран
30Николой Борисов21.08.2022г.„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош6.30ч.Анулиран
31Йордан Йорданов27.08.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6.30ч.Анулиран
32Йордан Йорданов27.08.2022г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6.30ч.Анулиран
33Радослав Терзиев27.08.2022г.ДГП “ МИР 2003 “ гр.Пазарджик6.30ч.40ч.56мин.8ч.12мин.8ч.11мин.Отлична
34Петър Милев27.08.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6.30ч.24ч.52мин.6ч.49мин.4ч.58мин.Отлична
35Рангел Тодоров27.08.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.30ч.33ч.52мин.7ч.51мин.6ч.46мин.Отлична
36Георги Чакъров27.08.2022г.СГПВ-Филипополис2021г6.30ч.29ч.24мин.6ч.19мин.5ч.52мин.Отлична
37Атанас Златарев27.08.2022г.ДГП “ МИР 2003 “ гр.Пазарджик6.30ч.25ч.44мин.7ч.15мин.5ч.08мин.Отлична
38Атанас Златарев27.08.2022г.ДГП “ МИР 2003 “ гр.Пазарджик6.30ч.Анулиран
39Павел Симонов28.08.2022г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6.30ч.Анулиран
40Нанко Василев28.08.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6.30ч.Отложен
41Георги Минков28.08.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6.30ч.38ч.04мин.9ч.00мин.7ч.36мин.Отлична
42Николай Нейчев28.08.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.30ч.
43Рангел Тодоров28.08.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.30ч.33ч.52мин.7ч.51мин.6ч.46мин.Отлична
44Николай Борисов28.08.2022г.Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош6.30ч.Анулиран
45Недялко Краев28.08.2022г.ГВПП-Полет -13с.Дълго Поле6.30ч.42ч.22мин.8ч.30мин.8ч.28мин.Отлична
46Спас Лалов28.08.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.30ч.Отложен
47Миро Брайков28.08.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.30ч.Отложен
48Боян Събевски28.08.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.30ч.Отложен
49Петър Милев28.08.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6.30ч.
50Миро Брайков03.09.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.30ч.37ч.24мин.8ч.01мин.7ч.28мин.Отлична
51Миро Брайков04.09.2022г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево 6.30ч.49ч.02мин.10ч.00мин.9ч.48мин.Отлична
52Васил Петков04.09.2022г.СГПВ-Филипополис2021г6.30ч.38ч.45мин.8ч.42мин.7ч.45мин.Отлична
53Недялко Краев11.09.2022г.ГВПП-Полет -13с.Дълго Поле6.30ч.52ч.20мин.10ч.28мин.10ч.28мин.Отлична
54Нанко Василев11.09.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6.30ч.Анулиран
55Петър Милев17.09.2022г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6.30ч.Отложен
56Стайко Стайков 24.09.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6.30ч.Отложен
57Нанко Василев25.09.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6.30ч.Анулиран
58Радослав Терзиев25.09.2022г.ДГП."МИР 2003",ГР.ПАЗАРДЖИК 6.30ч.48ч.53мин.9ч.47мин.9ч.46мин.Отлична
59Георги Чакъров25.09.2022г.СГПВ-Филипополис2021г 6.30ч.29ч.36мин.6ч.40мин.5ч.55мин.Отлична
60Стайко Стайков 01.10.2022г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив7.15ч.
61Нанко Василев01.10.2022г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово7.15ч.

Типлери млади

СъстезателДатаДружествоНачалоЧас за край на полетаРезултат (часове: минути)ОценкаЗабележка 
1 Калоян Христов 29.05.2022г КГВПП Хасково05.30ч15ч.56мин.10ч. 26 мин.Мн.добра
2 Мюмюн Сюлейман Мюмюн 29.05.2022гКГВПП Хасково 05.00чАнулиран
3Явор Бошнаков05.06.2022гБалкански Т.К.04.50ч18ч.10мин.13ч.20мин.Отлична
4Явор Бошнаков12.06.2022гБалкански Т.К.05.00ч21ч.00мин.16ч.00мин.Отлична
5Явор Бошнаков26.06.2022г.Балкански Т.К.05.00ч.16ч.10мин.11ч.10мин.Отлична
6 Калоян Христов 03.07.2022г КГВПП Хасково05.15ч.13ч.17 мин.8ч. 02 мин.Мн.добра
7Калоян Христов 23.07.2022г КГВПП Хасково05.09ч.17ч.10 мин.12ч. 01 мин.Отлична
8Ариф Люгов 24.07.2022г Балкански Т.К.05.15ч.Дисквалифициран