Протоколи 2021 – Стари

Протоколи за 2021 година

Пазарджишки стари

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Шериф Халибрям02.05.2021г„КГВПП Хасково”06.00чОтложен
2Шериф Халибрям09.05.2021г„КГВПП Хасково”06.00чАнулиран
3Юсейн Джоков09.05.2021гКГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00чАнулиран
4Цветан Цветков15.05.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч37ч.44мин.10ч.12мин.07ч.32мин.Мн.Добра
5Петьо Василев30.05.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле

06.00ч62ч.04мин.14ч.17мин.12ч.24мин.Отлична
6Благовест Васев 05.06.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч32ч.10мин.6ч.57мин.6ч.26мин.Мн.Добра
7 Благовест Васев 05.06.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч38ч.31мин.9ч.33мин.7ч.42мин.Мн.Добра
8Нанко Котев05.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч41ч.55мин.10ч.45мин.8ч.23мин.Мн.Добра
9Нанко Котев05.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч51ч.07мин.10ч.17мин.10ч.13мин.Отлична
10Тодор Чъкъндръков05.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч35ч.26мин.8ч.12мин.7ч.06мин.Мн.Добра
11Деян Панайотов05.06.2021гЕски – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч28ч.45мин.6ч.57мин.5ч.45мин.Мн.Добра
12Тодор Урумов05.06.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00чАнулиран
13Милчо Георгиев06.06.2021гКГВПП- гр.САДОВО06.00ч36ч.00мин.9ч.02мин.7ч.12мин.Мн.Добра
14Милчо Георгиев06.06.2021гКГВПП- гр.САДОВО06.00ч34ч.47мин.7ч.38мин.6ч.58мин.Мн.Добра
15Неделчо Стоицов06.06.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч49ч.16мин.10ч.32мин.9ч.51мин.Отлична
16Стойл Русинов06.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чОтложен
17Иван Банков06.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чОтложен
18Петьо Василев12.06.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.00чАнулиран
19Тодор Чъкъндръков12.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч43ч.22мин.10ч.24мин.8ч.40мин.Мн.Добра
20Благо Боруков13.06.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
21Тодор Желев13.06.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чОтложен
22Юксел Селятинов 13.06.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
23Юксел Селятинов 13.06.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
24Валентин Златев13.06.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
25Валентин Златев13.06.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
26Юлиян Земярски13.06.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00ч29ч.11мин.6ч.56мин.5ч.50мин.Отлична
27Петьо Василев13.06.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.00чОтложен
28Спас Лалов13.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чОтложен
29Видол Доков13.06.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00чОтложен
30Видол Доков13.06.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00чАнулиран
31Илхан Шатов 13.06.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч26ч.22мин.7ч.29мин.5ч.16мин.Мн.Добра
32Илхан Шатов 13.06.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч24ч.16мин.7ч.29мин.4ч.51мин.Мн.Добра
33Хасан Мурад13.06.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч52ч.11мин.12ч.45мин.10ч.26мин.Отлична
34Стойл Русинов13.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
35Йордан Йорданов19.06.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч44ч.30мин.9ч.55мин.8ч.54мин.Отлична
36Йордан Йорданов19.06.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00чАнулиран
37Стойл Русинов19.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
38Иван Банков19.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч18ч.41мин.4ч.27мин.3ч.44мин.Мн.Добра
39Станислав Минков19.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
40Ангел Станев20.06.2021гСГП Садово06.00чАнулиран
41Тодор Урумов20.06.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч44ч.56мин.10ч.02мин.8ч.59мин.Отлична
42Ивайло Станев 20.06.2021гОДГ Финикс 2012 06.00ч28ч.12мин.7ч.51мин.5ч.36мин.Мн.Добра
43Петър Танчев 20.06.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
44Янко Кръстев20.06.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
45Хасан Мурад27.06.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00чОтложен
46Йосиф Леков 27.06.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00чАнулиран
47Петьо Василев03.07.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.00чАнулиран
48Видол Доков04.07.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00чАнулиран
49Видол Доков04.07.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00чАнулиран
50Тодор Урумов04.07.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч33ч.40мин.9ч.23мин.6ч.44мин.Мн.Добра
51Юлиян Земярски04.07.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00чОтложен
52Йордан Милков04.07.2021г "Загорец 2019" Нова Загора06.00ч32ч.30мин.6ч.59мин.6ч.30мин.Мн.Добра
53Павел Симонов04.07.2021гОДГ Финикс 201206.00чАнулиран
54Павел Симонов04.07.2021гОДГ Финикс 201206.00чАнулиран
55Ангел Илиев04.07.2021гОДГ Финикс 201206.00чОтложен
56Стоян Скачков04.07.2021гСД“Средногорие“-2018г. гр.Стрелча06.00чАнулиран
57Димитър Иванов04.07.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч30ч.56мин.6ч.32мин.6ч.11мин.Мн.Добра
58Боян Събевски04.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чОтложен
59Николай Иванов10.07.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч32ч.14мин.7ч.05мин.6ч.26мин.Мн.Добра
60Тодор Желев10.07.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
61Тошо Георгиев 11.07.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч36ч.36мин.7ч.56мин.7ч.19мин.Мн.Добра
62Тошо Георгиев 11.07.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч38ч.56мин.7ч.51мин.7ч.47мин.Мн.Добра
63Димитър Игнатов11.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
64Димитър Игнатов11.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч38ч.39мин.9ч.35мин.7ч.43мин.Мн.Добра
65Боян Събевски11.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
66Боян Събевски11.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
67Янко Кръстев11.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чОтложен
68Ивайло Еничеров11.07.2021гСД“Средногорие“-2018г. гр.Стрелча06.00ч21ч.15мин.5ч.02мин.4ч.15мин.Добра
69Стоян Скачков11.07.2021гСД“Средногорие“-2018г. гр.Стрелча06.00чАнулиран
70Петьо Василев11.07.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.00ч46ч.31мин.10ч.00мин.9ч.18мин.Мн.Добра
71Петър Каменчев 11.07.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00ч43ч.06мин.10ч.13мин.8ч.37мин.Мн.Добра
72Петър Каменчев 11.07.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00ч43ч.02мин.10ч.47мин.8ч.36мин.Мн.Добра
73Юлиян Земярски 11.07.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00ч27ч.33мин.7ч.02мин.5ч.30мин.Мн.Добра
74Николай Койрушки11.07.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00ч40ч.20мин.9ч.52мин.8ч.04мин.Мн.Добра
75Неделчо Неделчев17.07.2021гЕски – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
76Николай Иванов17.07.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
77Тодор Иванов17.07.2021г„Чист полет” с.Скутаре и с.Рогош06.00чАнулиран
78Атанас Петров17.07.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч38ч.24мин.8ч.02мин.7ч.40мин.
79Гошо Петков18.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
80Иван Банков18.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
81ГеоргиЧакъров18.07.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
82Валентин Стойчев18.07.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00чАнулиран
83Валентин Стойчев18.07.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00чАнулиран
84Димитър Валенцов18.07.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00чАнулиран
85Димитър Валенцов18.07.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00чАнулиран
86Стойл Русинов24.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч37ч.11мин.8ч.05мин.7ч.42мин.Мн.Добра
87Стойл Русинов24.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч35ч.59мин.7ч.27мин.7ч.11мин.Мн.Добра
88Христо Николов24.07.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч38ч.40мин.8ч.35мин.7ч.44мин.Мн.Добра
89Христо Николов24.07.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч37ч.29мин.8ч.55мин.7ч.29мин.Мн.Добра
90Атанас Атанасов24.07.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч43ч.36мин.9ч.42мин.8ч.43мин.Мн.Добра
91Атанас Атанасов24.07.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч29ч.29мин.8ч.34мин.5ч.53мин.Мн.Добра
92Васко Митев25.07.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч43ч.01мин.9ч.02мин.8ч.36мин.Мн.Добра
93Боян Събевски25.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч36ч.36мин.9ч.02мин.7ч.19мин.Мн.Добра
94Спас Лалов25.07.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00чАнулиран
95Димитър Маюков31.07.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
96Юксел Селятинов 01.08.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч29ч.45мин.6ч.38мин.5ч.57мин.Мн.Добра
97Тошо Георгиев 07.08.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч34ч.45мин.7ч.55мин.6ч.49мин.Мн.Добра
98Павел Симонов07.08.2021гОДГ Финикс 201206.00ч33ч.22мин.7ч.14мин.6ч.40мин.Мн.Добра
99Тодор Желев08.08.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
100Димитър Валенцов08.08.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00чАнулиран
101Димитър Валенцов08.08.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00чАнулиран
102Станислав Катанов08.08.2021г"Загорец 2019 - Нова Загора"06.00ч22ч.42мин.5ч.45мин.4ч.32мин.Мн.Добра
103Станислав Катанов08.08.2021г"Загорец 2019 - Нова Загора"06.00ч19ч.14мин.4ч.59мин.3ч.50мин.Мн.Добра
104Таньо Танев14.08.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.30ч27ч.11мин.7ч.00мин.5ч.24мин.Мн.Добра
105Недялко Краев14.08.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30ч25ч.04мин.7ч.33мин.5ч.00мин.Мн.Добра
106Недялко Краев14.08.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30чОтложен
107Любчо Бориспасов 15.08.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30ч34ч.00мин.7ч.44мин.6ч.48мин.Мн.Добра
108Любчо Бориспасов 15.08.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30ч
109Димитър Айгърски15.08.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30ч32ч.09мин.7ч.17мин.6ч.25мин.Мн.Добра
110Марин Гайтанджиев21.08.2021гСНЦ’Загорец-2019г Нова Загора06.30ч21ч.58мин.5ч.39мин.4ч.23мин.Мн.Добра
111Димитър Христев21.08.2021гЕски – Зара 2010” гр.Стара Загора06.30чАнулиран
112Петьо Анчев21.08.2021гЕски – Зара 2010” гр.Стара Загора06.30чОтложен
113Петьо Анчев21.08.2021гЕски – Зара 2010” гр.Стара Загора06.30чАнулиран
114Марин Гайтанджиев22.08.2021гСНЦ’Загорец-2019г Нова Загора06.30ч16ч.30мин.5ч.42мин.3ч.18мин.Мн.Добра
115Христос Стойнов22.08.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.30ч30ч.24мин.6ч.06мин.6ч.04мин.Мн.Добра
116Младен Гендов22.08.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30ч46ч.41мин.9ч.44мин.9ч.20мин.Отлична
117Младен Гендов22.08.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30ч41ч.52мин.9ч.41мин.8ч.22мин.Отлична
118Недялко Краев28.08.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30ч51ч.41мин.12ч.00мин.10ч.20мин.Отлична
119Петър Милев28.08.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.30чАнулиран
120Любчо Бориспасов28.08.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30чОтложен
121Иван Банков28.08.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30ч37ч.38мин.7ч.46мин.7ч.31мин.Отлична
122Васко Митев29.08.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.30чОтложен
123Любчо Бориспасов29.08.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30чОтложен
124Иван Чиков29.08.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.30чАнулиран
125Иван Зенков29.08.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30ч26ч.11мин.9ч.17мин.5ч.14мин.Мн.Добра
126Иван Зенков29.08.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30ч28ч.47мин.9ч.54мин.5ч.45мин.Мн.Добра
127Атанас Златарев29.08.2021гМир2003гр.Пазарджик06.30ч42ч.13мин.9ч.45мин.8ч.26мин.Отлична
128Атанас Златарев29.08.2021гМир2003гр.Пазарджик06.30чАнулиран
129Любчо Бориспасов 04.09.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30ч42ч.23мин.10ч.56мин.8ч.28мин.Отлична
130Недялко Краев12.09.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30ч44ч.14мин.10ч.37мин.8ч.50мин.Отлична
131Васко Митев12.09.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.30ч31ч.56мин.6ч.24мин.6ч.23мин.Мн.Добра
132Атанас Петров12.09.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.30ч43ч.36мин.8ч.47мин.8ч.43мин.Отлична
133Милчо Александров Георгиев12.09.2021гСГП Садово06.30чАнулиран
134Благовест Васев 12.09.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30чАнулиран
135Неделчо Стоицов 12.09.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30ч34ч.03мин.6ч.49мин.6ч.48мин.Мн.Добра
136Йосиф Леков12.09.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30ч32ч.19мин.7ч.15мин.6ч.27мин.Мн.Добра
137Йосиф Леков12.09.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.30ч32ч.48мин.7ч.40мин.6ч.33мин.Мн.Добра
138Тодор Чъкъндръков18.09.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.00чАнулиран
139Иван Банков18.09.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.00ч29ч.22мин.6ч.27мин.5ч.52мин.Мн.Добра
140Атанас Петров18.09.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00чОтложен
141Йосиф Леков18.09.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски07.00чОтложен
142Йордан Йорданов18.09.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение07.00чАнулиран
143Йордан Йорданов18.09.2021гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение07.00чАнулиран
144Атанас Атанасов19.09.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00ч52ч.40мин.10ч.46мин.10ч.32мин.Отлична
145Йордан Милков19.09.2021г"Загорец 2019" Нова Загора07.00ч28ч.37мин.6ч.36мин.5ч.43мин.Мн.Добра
146Йордан Милков19.09.2021г"Загорец 2019" Нова Загора07.00ч24ч.28мин.5ч.46мин.5ч.53мин.Мн.Добра
146Васко Митев19.09.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00ч43ч.10мин.10ч.59мин.8ч.38мин.Отлична
147Недялко Краев26.09.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
07.00ч33ч.00мин.7ч.01мин.6ч.36мин.Мн.Добра
148Йосиф Леков26.09.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски07.00чАнулиран
149Николай Койрушки26.09.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски07.00чОтложен
150Николай Койрушки26.09.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски07.00чАнулиран
151Неделчо Стоицов26.09.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00ч31ч.52мин.7ч.50мин.6ч.22мин.Мн.Добра
152Нанко Котев26.09.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.00чАнулиран
153Тодор Чъкъндръков03.19.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.00ч30ч.22мин.6ч.18мин.6ч.04мин.Мн.Добра
154Атанас Петров03.19.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00ч57ч.06мин.11ч.47мин.11ч.25мин.Отлична
155Христо Николов03.19.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00чАнулиран
156Христо Николов03.19.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00чАнулиран
157Благовест Васев 03.19.2021гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00ч35ч.08мин.7ч.57мин.7ч.01мин.Мн.Добра
158Хасан Мурад03.19.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч52ч.25мин.11ч.18мин.10ч.29мин.Отлична
159Васко Митев10.10.2021гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00чАнулиран
160Асен Илиев10:10.2021гЕски – Зара 2010” гр.Стара Загора07.00ч21ч.20мин.6ч.00мин.4ч.16мин.Мн.Добра
161Нанко Котев23.10.2021гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.30ч47ч.50мин.11ч.37мин.9ч.34мин.Отлична
162Николай Койрушки24.10.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски07.30ч
163Деян Панайотов30.10.2021гЕски – Зара 2010” гр.Стара Загора07.30ч
164Марин Гайтанджиев30.10.2021г"Загорец 2019" Нова Загора07.30ч
165Марин Гайтанджиев31.10.2021г"Загорец 2019" Нова Загора07.30ч
166Николай Койрушки31.10.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски07.30ч
167Димитър Айгърски31.10.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски07.30ч
168Димитър Айгърски31.10.2021гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски07.30ч

Старозагорски стари

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Неделчо Неделчев30.05.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч19ч.30мин.5ч.08мин.3ч.54мин.Мн.Добра
2Георги Иванов12.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч29ч.14мин.6ч.43мин.5ч.53мин.Отлична
3Георги Иванов12.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч33ч.18мин.7ч.46мин.6ч.39мин.Отлична
4Стефан Димов12.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч25ч.01мин.5ч.10мин.5ч.00мин.Мн.Добра
5Стефан Димов12.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч30ч.15мин.7ч.30мин.6ч.03мин.Отлична
6Павлин Панайотов12.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч24ч.25мин.5ч.15мин.4ч.52мин.Мн.Добра
7Павлин Панайотов12.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч22ч.15мин.4ч.35мин.4ч.27мин.Мн.Добра
8Жулиен Арбалов12.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч29ч.20мин.8ч.01мин.5ч.52мин.Мн.Добра
9Жулиен Арбалов12.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч28ч.31мин.7ч.15мин.5ч.42мин.Мн.Добра
10Николай Недев13.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч28ч.48мин.6ч.13мин.5ч.45мин.Мн.Добра
11Николай Недев20.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч21ч.46мин.4ч.22мин.4ч.21мин.Мн.Добра
12Асен Илиев26.06.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
13Асен Илиев04.07.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00чАнулиран
14Ивелин Георгиев Иванов25.07.21г. "Загорец 2019-Нова Загора."06.00ч16ч.29мин.3ч.36мин.3ч.17мин.Добра
15 Боян Русев 08.08.21г. "Загорец 2019-Нова Загора."06.00ч15ч.21мин.3ч.58мин.3ч.04мин.Добра
16 Боян Русев 15.08.21г. "Загорец 2019-Нова Загора."06.30ч18ч.12мин.4ч.09мин.3ч.38мин.Добра
17Ивайло Генов22.08.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.30ч5ч.58мин.1ч.20мин.1ч.12мин.Добра
18Ивайло Генов22.08.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.30ч10ч.15мин.2ч.15мин.2ч.03мин.Добра
19Красимир Велев22.08.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.30ч18ч.08мин.3ч.39мин.3ч.37мин.Добра
20Красимир Велев22.08.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.30чАнулиран
21Радостин Митев 28.08.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.30ч
22Ивелин Георгиев Иванов23.10.21г. "Загорец 2019-Нова Загора."07.30ч
23Ивелин Иванов30.10.21г. "Загорец 2019-Нова Загора."07.30ч
24Ивелин Иванов31.10.21г. "Загорец 2019-Нова Загора."07.30ч
25Стефан Димов31.10.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.30ч
26Стефан Димов31.10.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.30ч
27Павлин Панайотов31.10.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.30ч
28Жулиен Арбалов31.10.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.30ч
29Жулиен Арбалов31.10.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.30ч
30Неделчо Неделчев31.10.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.30ч
31Неделчо Неделчев31.10.21г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.30ч
Протоколи за 2021 година - Стари

Типлери стари

СъстезателДатаДружествоНачалоЧас за край на полетаРезултат (часове: минути)ОценкаЗабележка                               
1Анастас Стойчев01.05.2021г„КГВПП Хасково”05.30ч15ч.40 мин.10 ч.10 мин.Добра
2Рейхан Али01.05.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч18ч.15 мин.12ч.45 мин.Добра
3Симеон Первазов01.05.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.30чДисквалификация
4Илмаз Рамадан02.05.2021г„КГВПП Хасково”05.30чДисквалификация
5Валентин Дамянов02.05.2021г„КГВПП Хасково”05.30чДисквалификация
6 Иван Александров02.05.2021г„КГВПП Хасково”05.30чДисквалификация
7Пламен Казаков02.05.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.30чДисквалификация
8Димо Драгнев02.05.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.30ч14ч:20мин8ч:50минДобра
9Калоян Христов08.05.2021г„КГВПП Хасково”05.58ч18ч.36 мин.12ч.38 мин.Отлична
10 Димитър Димитров09.05.2021„КГВПП Хасково”05.30ч21ч.40 мин.16ч.10 мин.Отлична
11Николай Василев09.05.2021„КГВПП Хасково”05.26ч22ч.10 мин.16ч.44 мин.Отлична
12Рейхан Али15.05.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч00ч.20 мин.19ч.20 мин.Отлична
13Димитър Димитров15.05.2021г„КГВПП Хасково”05.30ч22ч.06 мин.16ч.36 мин.Отлична
14Симеон Первазов15.05.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00ч23ч.10 мин.18ч.10 мин.Отлична
15 Иван Александров16.05.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч21ч.46 мин.16ч.46 мин.Отлична
16Димо Драгнев16.05.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00чДисквалификация
17Пламен Казаков16.05.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00ч23ч.05 мин.18ч.05 мин.Отлична
18Димитър Димитров 22.05.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч18ч.25 мин.13ч.25 мин.Отлична
19Николай Василев 22.05.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч
20Йлмаз Рамадан 22.05.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч22ч.06 мин.17ч.06 мин.Отлична
21Рейхан Али 29.05.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч14ч. 45 мин.9ч.45 мин.Отлична
22Николай Василев29.05.2021г„КГВПП Хасково”05.10ч00ч.11 мин.19ч.01 мин.Отлична
23Димо Драгнев29.05.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора04.45ч01ч.24 мин.20ч.39 мин.Отлична
24Пламен Казаков29.05.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00ч18ч.05 мин.13ч.05 мин.Отлична
25Симеон Первазов30.05.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора04.45ч00ч.45 мин.20ч.00 мин.Отлична
26Йлмаз Рамадан30.05.2021г„КГВПП Хасково”04.49ч22ч. 32мин.17ч.41мин.Отлична
27Иван Александров30.05.2021г„КГВПП Хасково”04.45ч21ч. 34 мин.16ч.49 мин.Отлична
28Рейхан Али05.06.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч
29Симеон Первазов05.06.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора04.30ч23ч. 15 мин.18ч.45 мин.Отлична
30Димо Драгнев06.06.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00чДисквалификация
31Пламен Казаков06.06.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора04.30ч22ч.28 мин.17ч.58мин.Отлична
32Иван Александров06.06.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч
33Николай Василев06.06.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч
34 Йлмаз Рамадан06.06.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч
35Иван Александров12.06.2021г„КГВПП Хасково”04.55ч
21ч. 41 мин.

16ч. 46 мин.
Отлична
36Николай Василев13.06.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч
Протоколи за 2021 година - Стари