Протоколи 2021 – Млади

Протоколи за 2021 година

Пазарджишки млади

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Гюлтекин Кемал05.06.2021гКГВПП Хасково06.00чАнулиран
2Миро Брайков13.06.2021г33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.00чАнулиран
3Нанко Василев13.06.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч62ч.30Мин.12ч.34Мин.12ч.30Мин.Отлична
4Николай Иванов20.06.2021г ОДГ Финикс 201206.00чОтложен
5Махмуд Ръфкъ Махмуд20.06.2021гКГВПП Хасково06.00чАнулиран
6Доньо Маринов20.06.2021гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч38ч.20Мин.7ч.40Мин.7ч.40Мин.Отлична
6Нанко Василев 26.06.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00чОтложен
7Георги Аршинков 04.07.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00чАнулиран
8Иван Чиков 11.07.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00чАнулиран
9Нанко Василев 18.07.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч38ч.56Мин.9ч.00Мин.7ч.47Мин.Отлична
10Иван Чиков 18.07.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч38ч.56Мин.9ч.00Мин.7ч.47Мин.Мн.Добра
11Йосиф Леков 18.07.2021г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00ч23ч.19Мин.8ч.57Мин.4ч.41Мин.Мн.Добра
12Йосиф Леков 18.07.2021г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00ч33ч.02Мин.8ч.03Мин.6ч.36Мин.Мн.Добра
13Иван Чиков 24.07.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч29ч.29Мин.5ч.55Мин.5ч.53Мин.Мн.Добра
14Тодор Урумов 24.07.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч38ч.20Мин.7ч.40Мин.7ч.40Мин.Мн.Добра
15Миро Брайков 25.07.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.00ч35ч.32Мин.7ч.10Мин.7ч.06Мин.Мн.Добра
16Неделчо Неделчев 01.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч25ч.37Мин.5ч.37Мин.5ч.07Мин.Мн.Добра
17Неделчо Неделчев 01.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч18ч.48Мин.5ч.05Мин.3ч.45Мин.Мн.Добра
18Асен Илиев 01.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
19Илия Тамбулски 01.08.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.00чАнулиран
20Тодор Урумов 14.08.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.30чАнулиран
21Йордан Стойнов 14.08.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.30чАнулиран
22Минчо Вълев
14.08.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30чАнулиран
23Петър Милев 14.08.2021г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.30чОтложен
24Росен Иванов 14.08.2021г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.30чОтложен
25Росен Иванов 14.08.2021г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.30ч45ч.12Мин.11ч.22Мин.9ч.02Мин.Отлична
26Росен Иванов 21.08.2021г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.30ч48ч.33Мин.10ч.45Мин.9ч.42Мин.Отлична
27Недялко Краев 21.08.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30чАнулиран
28Георги Минков 21.08.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.30ч26ч.00Мин.6ч.33Мин.5ч.12Мин.Мн.Добра
29Васил Петков 22.08.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30ч45ч.58Мин.11ч.00Мин.9ч.11Мин.Отлична
30.Дойко Христов 22.08.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30чАнулиран
31Георги Бончев 22.08.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30ч24ч.21Мин.5ч.22Мин.4ч.52Мин.Мн.Добра
32Георги Бончев 22.08.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30ч23ч.19Мин.5ч.22Мин.4ч.34Мин.Мн.Добра
33Тошо Георгиев 22.08.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30ч47ч.39Мин.11ч.50Мин.9ч.31Мин.Отлична
34Тошо Георгиев 22.08.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30чАнулиран
35Спас Лалов 22.08.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30чОтложен
36Николай Данайлов 22.08.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30ч21ч.53Мин.5ч.25Мин.4ч.22Мин.Мн.Добра
37Миглена Анчева 22.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.30чАнулиран
38Миглена Анчева 22.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.30чОтложен
39Георги Минков 28.08.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.30чАнулиран
40Миро Брайков 29.08.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30ч41ч.30Мин.10ч.02Мин.8ч.18Мин.Отлична
41Трифон Моловски 29.08.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30ч28ч.29Мин.6ч.08Мин.5ч.41Мин.Мн.Добра
42Атанас Думбов 29.08.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30чАнулиран
43Николай Петров 29.08.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30чАнулиран
44Петър Милев 29.08.2021г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.30чАнулиран
45Стойл Русинов 29.08.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30чОтложен
46Стойл Русинов 29.08.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30чАнулиран
47Спас Лалов 29.08.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30ч32ч.04Мин.7ч.49Мин.6ч.22Мин.Мн.Добра
48Гошо Петков 29.08.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30ч18ч.58Мин.5ч.20Мин.3ч.47Мин.Мн.Добра
49Боян Събевски 29.08.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30ч42ч.39Мин.8ч.50Мин.7ч.56Мин.Мн.Добра
50Боян Събевски 29.08.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30ч55ч.18Мин.12ч.21Мин.11ч.03Мин.Отлична
51Георги Бончев 29.08.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30чАнулиран
52Боян Събевски 05.09.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30ч51ч.52Мин.12ч.05Мин.10ч.22Мин.Отлична
53Трифон Моловски 05.09.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30ч35ч.59Мин.10ч.06Мин.7ч.11Мин.Мн.Добра
54Миро Брайков 11.09.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30ч43ч.32Мин.8ч.55Мин.8ч.42Мин.Отлична
55Илия Тамбулски 12.09.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле
06.30ч18ч.31Мин.3ч.57Мин.3ч.42Мин.Мн.Добра
56Васил Петков 12.09.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30ч24ч.44Мин.5ч.12Мин.4ч.56Мин.Мн.Добра
57Дойко Христов 12.09.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30чАнулиран
58Йосиф Леков 25.09.2021г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски07.00ч36ч.39Мин.7ч.54Мин.7ч.19Мин.Мн.Добра
59Тошо Георгиев 26.09.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00ч17ч.33Мин.5ч.20Мин.3ч.30Мин.Мн.Добра
60Тошо Георгиев 26.09.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00ч32ч.28Мин.8ч.38Мин.6ч.29Мин.Мн.Добра
61Миро Брайков 26.09.2021г.33.КГВПП-Полет -13с.Дълго Поле07.00ч23ч.20Мин.4ч.41Мин.4ч.40Мин.Мн.Добра
62Дойко Христов 03.10.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00чАнулиран
63Неделчо Неделчев 03.10.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.00чАнулиран
64Неделчо Неделчев 03.10.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.00чАнулиран
65Боян Събевски 03.10.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.00ч57ч.12Мин.12ч.03Мин.11ч.26Мин.Отлична
66Нанко Василев 24.10.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч45ч.38Мин.10ч.55Мин.9ч.07Мин.Отлична
67Васил Петков 31.10.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00ч
68Георги Бончев 31.10.2021г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00ч
69Йосиф Леков 31.10.2021г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски07.00ч
70Нанко Василев 31.10.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч
71Иван Чиков 31.10.2021г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч
72Спас Лалов31.10.2021г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.00ч.
Протоколи за 2021 година - Млади

Старозагорски млади

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Боян Русев 06.06.2021г."Загорец 2019 - Нова Загора" 6:00ч.7ч.55мин.2ч.06мин.1ч.35мин.Добра
2Павлин Панайотов18.07.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Анулиран
3Неделчо Неделчев18.07.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.15ч.21мин.3ч.23мин.3ч.04мин.Добра
4Радостин Митев25.07.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Анулиран
5Даньо Василев31.07.2021г. "Загорец 2019-Нова Загора."6:00ч.6ч.32мин.3ч.59мин.1ч.18мин.Добра
6Радостин Митев01.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.11ч.00мин.2ч.40мин.2ч.11мин.Добра
7Николай Недев 08.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Анулиран
8Красимир Велев 08.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.19ч.56мин.4ч.39мин.3ч.59мин.Добра
9Красимир Велев 08.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.21ч.26мин.5ч.11мин.4ч.17мин.Добра
10Мартин Велев 22.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:30ч.31ч.45мин.6ч.27мин.6ч.21мин.Отлична
11Иван Добрев 22.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:30ч.10ч.30мин.2ч.13мин.2ч.06мин.Добра
12Запрян Димитров 22.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:30ч.Анулиран
13 Николай Неделчев 28.08.2021г."Загорец 2019 - Нова Загора" 6:30ч.7ч.30мин.1ч.35мин.1ч.30мин.Добра
14 Николай Неделчев 29.08.2021г."Загорец 2019 - Нова Загора" 6:30ч.14ч.22мин.3ч.37мин.2ч.52мин.Добра
15Ивелин Георгиев Иванов 29.08.2021г."Загорец 2019 - Нова Загора" 6:30ч.Анулиран
16Асен Илиев 29.08.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:30ч.6ч.28мин.1ч.35мин.1ч.17мин.Добра
17Мартин Велев 03.10.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.30ч.35мин.6ч.38мин.6ч.07мин.Отлична
18Радостин Митев17.10.2021„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.17ч.48мин.5ч.48мин.3ч.33мин.Добра
19Запрян Димитров 23.10.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.
20Николай Недев 23.10.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.
21Николай Недев 23.10.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.
22Неделчо Неделчев 24.10.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.
23Радостин Митев 30.10.2021г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.
24 Николай Неделчев 30.10.2021г."Загорец 2019 - Нова Загора" 7:30ч.
25 Николай Неделчев 31.10.2021г."Загорец 2019 - Нова Загора" 7:30ч.
Протоколи за 2021 година - Млади

Типлери млади

СъстезателДатаДружествоНачалоЧас за край на полетаРезултат (часове: минути)ОценкаЗабележка 
1Мюмюн Сюлейман Мюмюн02.05.2021г„КГВПП Хасково”05.30чАнулиран
2Калоян Христов09.05.2021г„КГВПП Хасково”05.30чАнулиран
3Мюмюн Мюмюн22.05.2021г„КГВПП Хасково”05.30чАнулиран
4Калоян Христов23.05.2021г„КГВПП Хасково”05.30чАнулиран
5Димитър Димитров30.05.2021г„КГВПП Хасково”05.15ч20ч.17 мин.15ч.02 мин.Мн.Добра
6Димитър Димитров05.06.2021г„КГВПП Хасково”04.59ч23ч.12 мин.18ч.13мин.ОТЛИЧНАНОВ БГ РЕКОРД ЗА МЛАДИ
7Валентин Дамянов06.06.2021г„КГВПП Хасково”05.00чАнулиран
8Димитър Димитров13.06.2021г„КГВПП Хасково”04.55ч18ч. 56мин.14ч. 01мин.ОТЛИЧНА
9Иван Иванов20.06.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00чАнулиран
10Пламен Казаков03.07.2021г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора05.00чАнулиран
11Мюмюн Сюлейман Мюмюн04.07.2021г„КГВПП Хасково”05.00ч15ч. 40мин.10ч. 40мин.ОТЛИЧНА
12Съби Руменов Събев10.07.2021г„КГВПП Хасково”05.00чАнулиран
13 Съби Събев11.09.2021г„КГВПП Хасково”06.00чАнулиран
14Димитър Димитров11.09.2021г„КГВПП Хасково”05.59ч16ч. 59мин.11ч. 00мин.ОТЛИЧНА
15Илмаз Рамадан12.09.2021г„КГВПП Хасково”06.00чАнулиран
16Калоян Христов12.09.2021г„КГВПП Хасково”06.00чАнулиран
17Сотир Иванов25.09.2021„КГВПП Хасково”06.00ч
18 Анастас Стойчев25.09.2021„КГВПП Хасково”06.00ч
19Иван Иванов26.09.2021„КГВПП Хасково”06.00ч
20 Пламен Генчев26.09.2021„КГВПП Хасково”06.00ч
Протоколи за 2021 година - Млади