Протоколи 2020 – Long Day

Протоколи 2020 – Long Day

Купа на България(Long Day) - Пазарджишки

СъстезателДатаДружествоНачало на полета(час)Общо ВремеИндивидуален ПолетРезултатОценка
Гюрай Мюмюн28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Павел Колев28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Андон Андонов28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Фикрет Бейсим28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Рамадан Ракъб28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Дуран Иляз

28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Танер Ахмед28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Шериф Халибрям28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Махмуд Махмуд28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Мюмюн Джафер28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Вели Джемал Вели28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Хикмет Юсеин28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Иван Тилев28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Ангел Райжеков28.06.2020г.КГВПП Хасково6:00ч.Анулиран
Неделчо Стоицов 28.06.2020г.ДПГ “ Дружба” - Пловдив6:00ч.45ч.03мин.11ч.21мин.9ч.00мин.Отлична
Цветан Цветанов 28.06.2020г.ДПГ “ Дружба” - Пловдив6:00ч.43ч.11мин.9ч.45мин.8ч.38мин.Отлична
Дойко Христов 28.06.2020г.ДПГ “ Дружба” - Пловдив6:00ч.25ч.17мин.8ч.07мин.5ч.03мин.Мн. Добра
Ангел Даков 28.06.2020г.ДПГ “ Дружба” - Пловдив6:00ч.42ч.10мин.9ч.43мин.8ч.26мин.Отлична
Димитър Маюков 28.06.2020г.ДПГ “ Дружба” - Пловдив6:00ч.25ч.45мин.6ч.24мин.5ч.09мин.Мн. Добра
Тотю Тодоров 28.06.2020г.ДПГ “ Дружба” - Пловдив6:00ч.Анулиран
Костадин Райчев28.06.2020г.ДПГ “ Дружба” - Пловдив6:00ч.38ч.37мин.9ч.02мин.7ч.43мин.Мн. Добра
Благо Боруков 28.06.2020г.ДПГ “ Дружба” - Пловдив6:00ч.39ч.21мин.9ч.17мин.7ч.52мин.Мн. Добра
Георги Бончев 28.06.2020г.ДПГ “ Дружба” - Пловдив6:00ч.Анулиран
Георги Койрушки 28.06.2020г.Омега 2005 гр.Раковски 6:00ч.40ч.43мин.9ч.52мин.8ч.08мин.Отлична
Златан Давидов28.06.2020г.КГВПП.София6:00ч.Анулиран
Георги Тодоров
28.06.2020г.КГВПП.София6:00ч.Анулиран
Бисер Николов28.06.2020г.СКГВПП гр. София6:00ч.Анулиран
Росен Иванов28.06.2020г. СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6:00ч.53ч.28мин.11ч.45мин.10ч.43мин.Отлична
Павел Симонов28.06.2020г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.47ч.42мин.9ч.51мин.9ч.32мин.Отлична
Красимир Цоковски28.06.2020г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.42ч.50мин.9ч.25мин.8ч.34мин.Отлична
Цветан Цинцаров28.06.2020г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.33ч.06мин.8ч.10мин.6ч.37мин.Мн. Добра
Данаил Ангелов28.06.2020г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.36ч.10мин.8ч.30мин.7ч.14мин.Мн. Добра
Тодор Нанов28.06.2020г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.37ч.09мин.7ч.51мин.7ч.25мин.Мн. Добра
Николай Здравков28.06.2020г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.36ч.28мин.9ч.03мин.7ч.17мин.Мн. Добра
Николай Иванов28.06.2020г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.45ч.17мин.9ч.12мин.9ч.03мин.Отлична
Недялко Краев28.06.2020г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.35ч.16мин.7ч.44мин.7ч.03мин.Мн. Добра
Димитър Валенцов28.06.2020г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.40ч.28мин.8ч.44мин.8ч.05мин.Отлична
Стойл Паликрушев28.06.2020г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.35ч.59мин.8ч.09мин.7ч.12мин.Мн. Добра
Христо Стоянов28.06.2020г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6:00ч.43ч.24мин.9ч.32мин.8ч.40мин.Отлична
Иван Чиков28.06.2020г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6:00ч.33ч.53мин.7ч.14мин.6ч.46мин.Мн. Добра
Рангел Димов28.06.2020г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.Анулиран
Станислав Минков28.06.2020г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.36ч.08мин.8ч.45мин.7ч.15мин.Мн. Добра
Дамян Трончев28.06.2020г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.Анулиран
Миро Брайков28.06.2020г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.Анулиран
Спас Делов28.06.2020г.СД“Средногорие“-2018г. гр.Стрелча6:00ч.33ч.05мин.6ч.51мин.6ч.37мин.Мн. Добра
Стоян Скачков28.06.2020г.СД“Средногорие“-2018г. гр.Стрелча6:00ч.28ч.35мин.6ч.38мин.5ч.43мин.Мн. Добра
Ненчо Ненчев28.06.2020г.СД“Средногорие“-2018г. гр.Стрелча6:00ч.35ч.21мин.7ч.48мин.7ч.04мин.Мн. Добра
Амет Орбай28.06.2020г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград6:00ч.55ч.38мин.11ч.59мин.11ч.07мин.Отлична
Купа на България(Long Day) - Пазарджишки

Купа на България(Long Day) - Типлери

СъстезателДатаДружествоНачало на полета(час)Край на полета(час)Ресултат
(Часове:Минути)
ОценкаЗабележка
Сали Мустафа20.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Николай Василев20.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Валентин Дамянов21.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Иван Колев21.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Иван Иванов21.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Съби Руменов21.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Сотир Иванов21.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Борис Кръстев21.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Иван Александров21.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Ангел Райжеков21.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Анастас Стойчев21.06.2020гКГВПП Хасково04:42чАнулиран
Симеон Первазов21.06.2020гЕски – Зара 2010” гр.Стара Загора04:30ч23ч:15мин18ч:45минОтлична
Купа на България(Long Day) - Типлери

Купа на България(Long Day) - Старозагорски

СъстезателДатаДружествоНачало на полета(час)Общо ВремеИнд ПолетРезултатОценка
Иван Добрев28.06.2020г.Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч16ч.07мин.4ч.02мин.3ч.13мин.Мн. Добра
Красимир Велев 28.06.2020г.Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч23ч.11мин.4ч.57мин.4ч.38мин.Мн. Добра
Асен Илиев 28.06.2020г.Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч25ч.40мин.6ч.35мин.5ч.03мин.Мн. Добра
Божидар Калъчев28.06.2020г.Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч10ч.49мин.2ч.22мин.2ч.09мин.Мн. Добра
Николай Недев 28.06.2020г.Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч20ч.10мин.4ч.20мин.4ч.02мин.Мн. Добра
Жулиен Арбалов 28.06.2020г.Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч23ч.06мин.4ч.51мин.4ч.37мин.Мн. Добра
Стефан Димов 28.06.2020г.Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч24ч.28мин.5ч.50мин.4ч.47мин.Мн. Добра
Купа на България(Long Day) - Старозагорски