Протоколи 2020 – Стари

Протоколи за 2020 година

Пазарджишки стари

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Нанко Василев 23.05.2020г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6:00ч.Анулиран
2Цветан Цветанов24.05.2020г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив6:00ч.Анулиран
3Боян Учкунов 31.05.2020г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6:00ч.Отложен
4Видол Доков31.05.2020г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6:00ч.Отложен
5Неделчо Стойцов07.06.2020г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив 6:00ч.42ч.08Мин.11ч.42Мин.8ч.25Мин.Отлична
6Васко Митев07.06.2020г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6:00ч.Анулиран
7Стойл Русинов07.06.2020г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.47ч.17Мин.10ч.32Мин.9ч.27Мин.Отлична
8Станислав Минков07.06.2020г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.33ч.47Мин.7ч.48Мин.6ч.45Мин.Мн.Добра
9Иван Банков07.06.2020г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.41ч.32Мин.9ч.40Мин.8ч.18Мин.Отлична
10Йордан Йорданов13.06.2020г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.41ч.54Мин.9ч.26Мин.8ч.22Мин.Отлична
11Йордан Йорданов13.06.2020г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.42ч.35Мин.9ч.08Мин.8ч.35Мин.Отлична
12Видол Доков13.06.2020г.КГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6:00ч.Анулиран
13Георги Койрушки14.06.2020г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6:00ч.48ч.36Мин.10ч.27Мин.9ч.43Мин.Отлична
14Костадин Зогов14.06.2020г."Преврен" гр.Брацигово6:00ч.Анулиран
15Костадин Зогов14.06.2020г."Преврен" гр.Брацигово6:00ч.Анулиран
16Хасан Мурад 21.06.2020гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6:00ч.Отложен
17Юлиян Земярски 21.06.2020гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6:00ч.40ч.34Мин.8ч.43Мин.8ч.06Мин.Отлична
18Георги Койрушки21.06.2020гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6:00ч.40ч.03Мин.8ч.43Мин.8ч.00Мин.Отлична
19Димитър Валенцов21.06.2020гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.43ч.51Мин.9ч.05Мин.8ч.46Мин.Отлична
20Димитър Валенцов21.06.2020гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.41ч.38Мин.8ч.51Мин.8ч.19Мин.Отлична
21Гюрай Мюмюн21.06.2020гКГВПП Хасково6:00ч.40ч.09Мин.8ч.13Мин.8ч.011Мин.Отлична
22Васил Петков27.06.2020гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив 6:00ч.30ч.43Мин.7ч.21Мин.6ч.08Мин.Мн.Добра
23Стойл Русинов27.06.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.51ч.40Мин.12ч.28Мин.10ч.20Мин.Отлична
24Стойл Русинов27.06.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.58ч.06Мин.12ч.23Мин.11ч.37Мин.Отлична
25Димитър Игнатов27.06.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.52ч.18Мин.13ч.11Мин.10ч.27Мин.Отлична
26Димитър Игнатов27.06.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.60ч.41Мин.12ч.57Мин.12ч.08Мин.Отлична
27Боян Събевски28.06.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.55ч.55Мин.12ч.11Мин.11ч.11Мин.Отлична
28Боян Събевски28.06.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.57ч.34Мин.12ч.48Мин.11ч.30Мин.Отлична
29Гошо Петков28.06.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.47ч.30Мин.10ч.44ин.9ч.30Мин.Отлична
30Петър Милев04.07.2020гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле6:00ч.39ч.04Мин.7ч.58Мин.7ч.48Мин.Отлична
31Димитър Валенцов04.07.2020гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.38ч.52Мин.9ч.32Мин.7ч.46Мин.Отлична
32Димитър Валенцов04.07.2020гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.40ч.19Мин.9ч.51Мин.9ч.05Мин.Отлична
33Иван Чиков04.07.2020гКГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6:00ч.30ч.45Мин.6ч.16Мин.6ч.09Мин.Мн.Добра
346:00ч.
35Иван Зенков05.07.2020гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6:00ч.34ч.23Мин.7ч.59Мин.6ч.52Мин.Мн.Добра
36Иван Зенков05.07.2020гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6:00ч.32ч.53Мин.6ч.58Мин.6ч.34Мин.Мн.Добра
37Петър Бодушки05.07.2020гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6:00ч.29ч.30Мин.5ч.59Мин.5ч.54Мин.Мн.Добра
38 Йордан Милков 05.07.2020гСНЦ’Загорец-2019 Нова Загора6:00ч.
39 Йордан Милков 05.07.2020гСНЦ’Загорец-2019 Нова Загора6:00ч.
40Йордан Йорданов05.07.2020гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.46ч.23Мин.11ч.00Мин.9ч.16Мин.Отлична
41Йордан Йорданов05.07.2020гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.44ч.51Мин.11ч.36Мин.8ч.58Мин.Отлична
42Янко Кръстев05.07.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.Анулиран
43Янко Кръстев05.07.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.Анулиран
44Павел Симонов05.07.2020гОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.
45Павел Симонов05.07.2020гОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.
46Стойл Паликрушев05.07.2020гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.30ч.19Мин.8ч.57Мин.6ч.04Мин.Мн.Добра
47Стойл Паликрушев05.07.2020гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.33ч.09Мин.8ч.58Мин.6ч.38Мин.Мн.Добра
48Рангел Тодоров05.07.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.29ч.07Мин.6ч.01Мин.5ч.49Мин.Мн.Добра
49Рангел Тодоров05.07.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.29ч.59Мин.6ч.05Мин.5ч.59Мин.Мн.Добра
50Иван Чиков11.07.2020гКГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6:00ч.
51Таньо Танев11.07.2020гКГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово6:00ч.
52Боян Събевски11.07.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.
53Боян Събевски11.07.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.
54Николай Здравков11.07.2020гОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.
55Николай Здравков11.07.2020гОДГ Феникс 2012 с. Калояново6:00ч.
56Петър Бодушки12.07.2020гСГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски6:00ч.
57Миро Брайков12.07.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.
58Миро Брайков12.07.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.
59Валентин Стойчев12.07.2020гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.
60Валентин Стойчев12.07.2020гСГ “ Chort Dey “ гр.Съединение6:00ч.
61Николаи Иванов с.Рогош
12.07.2020гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив 6:00ч.
62Благовест Васев с.Костиево12.07.2020гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив 6:00ч.
63Благовест Васев с.Костиево12.07.2020гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив 6:00ч.
64Васил Петков 12.07.2020гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив 6:00ч.
65Димитър Игнатов12.07.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.
66Димитър Игнатов12.07.2020г7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево6:00ч.
Протоколи за 2020 година - Стари

Типлери стари

СъстезателДатаДружествоНачалоЧас за край на полетаРезултат (часове: минути)ОценкаЗабележка
1Димо Драгнев24.05,2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора5:03чАнулиран
2Калоян Христов30.05.2020г.КГВПП Хасково5:03ч21ч:33мин.16ч 30минОтлична
3Илмаз Рамадан30.05.2020г.КГВПП Хасково4:00чАнулиран
4Рейхан Али31.05.2020г.КГВПП Хасково4:54ч22ч:14мин.17ч 20минОтлична
5Иван Александров31.05.2020г.КГВПП Хасково4:45ч22ч:57мин.18ч 12минОтлична
6Николай Василев31.05.2020г.КГВПП Хасково4:54ч22ч:19мин.17ч 25минОтлична
7Рейхан Али06.06.2020г.КГВПП Хасково04:44ч22ч22мин.17ч 38мин.Отлична
8 Иван Александров13.06.2020г.КГВПП Хасково04:41ч22ч24мин.17ч43мин.Отлична
9Рейхан Али13.06.2020г.КГВПП Хасково04:44чДисквалификация
10Калоян Христов13.06.2020г.КГВПП Хасково04:41чДисквалификация
11 Иван Александров 27.06.2020 КГВПП Хасково04:41ч
Протоколи за 2020 година - Стари

Старозагорски стари

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Красимир Велев30.05.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Отложен
2Красимир Велев06.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.29ч:29мин7ч:08мин5ч:53минМн.Добра
3Георги Иванов06.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.20ч:37мин6ч:06мин4ч:07минМн.Добра
4Велин Танев06.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.29ч:50мин6ч:10мин5ч:51минМн.Добра
5Стефан Димов07.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.28ч:13мин7ч:21мин5ч:38минМн.Добра
6Асен Илиев13.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Анулиран
7Асен Илиев13.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.16ч:25мин4ч:40мин3ч:10минМн.Добра
8Стефан Димов13.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Анулиран
9Емил Минчев14.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00чАнулиран
10Асен Илиев14.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч30ч:28мин6ч:45мин6ч:05минМн.Добра
11Запрян Димитров14.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч23ч:33мин5ч:13мин4ч:42минМн. Добра
12Николай Недев 14.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч24ч:13мин5ч:03мин4ч:50минМн.Добра
13Радостин Митев20.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч15ч:36мин3ч:27мин3ч:11минМн.Добра
14Красимир Велев 20.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00чАнулиран
15Иван Добрев20.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч18ч:45мин4ч:30мин3ч:45минМн.Добра
16Запрян Димитров20.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч
17Божидар Калъчев20.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч15ч:10мин3ч:09мин3ч:02минМн.Добра
18Стефан Димов20.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч25ч:18мин7ч:54мин5ч:03минМн.Добра
19Велин Танев20.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00чАнулиран
20Николай Недев20.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч21ч:34мин5ч:39мин4ч:18минМн.Добра
21Жулиен Арбалов20.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00чАнулиран
22Радостин Митев28.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч21ч:49мин4ч:58мин4ч:21минМн.Добра
23Радостин Митев28.06.2020г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00чАнулиран
Протоколи за 2020 година - Стари