Протоколи 2019 – Стари

Протоколи за 2019 година

 

 

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Цветан Цветков04.05.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.40ч.08Мин.10ч.10Мин.8ч.01Мин.Отлична
2Ангел Стоилов11.05.2019гДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.28ч.51Мин.6ч.37Мин.5ч.46Мин.Мн.Добра
3Мюмюн Бекиров19.05.2019гДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.25ч.51Мин.6ч.20Мин.5ч.10Мин.Мн.Добра
4Илхан Шатов26.05.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.31ч.06Мин.6ч.17Мин.6ч.13Мин.Мн.Добра
5Илхан Шатов26.05.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.28ч.28Мин.6ч.17Мин.5ч.41Мин.Мн.Добра
6Рангел Димов01.06.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.59ч.26Мин.13ч.15Мин.11ч.53Мин.Отлична
7Илхан Шатов 01.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.Анулиран
8Георги Чакъров 02.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.27ч.40Мин.6ч.40Мин.5ч.32Мин.Мн.Добра
9Юлиян Земярски02.06.2019г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00ч.Анулиран
10Йордан Йорданов08.06.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.41ч.12Мин.11ч.23Мин.8ч.14Мин.Отлична
11Йордан Йорданов08.06.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.40ч.00Мин.9ч.16Мин.8ч.00Мин.Отлична
12Димитър Маюков08.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.28ч.23Мин.6ч.26Мин.5ч.40Мин.Мн.Добра
13Рангел Димов08.06.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.37ч.31Мин.8ч.00Мин.7ч.30Мин.Мн.Добра
14Неделчо Стоицов09.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.Анулиран
15Неделчо Стоицов09.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.Анулиран
16Минчо Вълев09.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.38ч.50Мин.8ч.50Мин.7ч.46Мин.Мн.Добра
17Нанко Василев09.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.37ч.37Мин.10ч.15Мин.7ч.31Мин.Мн.Добра
18Петър Милев09.06.2019г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч.Анулиран
19Стойл Русинов09.06.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.41ч.52Мин.9ч.29Мин.8ч.22Мин.Мн.Добра
20Нанко Василев 15.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.Анулиран
21Христо Стойнов16.06.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.Анулиран
22Христо Стойнов16.06.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.Отложен
23Георги Бончев 16.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.37ч.44Мин.11ч.25Мин.7ч.32Мин.Мн.Добра
24Георги Бончев 16.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.40ч.11Мин.10ч.33Мин.8ч.02Мин.Мн.Добра
25Цветан Цветков16.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.36ч.05Мин.7ч.13Мин.7ч.13Мин.Мн.Добра
26Петър Милев16.06.2019г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч.Отложен
27Петър Дойков16.06.2019г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч.Отложен
28Юлиян Земярски16.06.2019г.СГ “ ОМЕГА 2005 “ гр.Раковски06.00ч.37ч.27Мин.8ч.13Мин.7ч.29Мин.Мн.Добра
29Амет Орбай16.06.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.38ч.05Мин.9ч.35Мин.7ч.37Мин.Мн.Добра
30Васил Петков16.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.33ч.58Мин.7ч.22Мин.6ч.47Мин.Мн.Добра
31Хасан Мурад16.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.28ч.25Мин.5ч.46Мин.5ч.41Мин.Мн.Добра
32Фари Ахмедов16.06.2019г.СД” Спортист”-2018 - Асеновград06.00ч.37ч.44Мин.7ч.49Мин.7ч.32Мин.Мн.Добра
33Сабри Мустафа22.06.2019г. ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
34Димитър Иванов22.06.2019г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч.44ч.12Мин.10ч.17Мин.8ч.50Мин.Мн.Добра
35Илхан Шатов22.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.Анулиран
36Димитър Валенцов23.06.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.38ч.36Мин.8ч.03Мин.7ч.43Мин.Мн.Добра
37Димитър Валенцов23.06.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.35ч.59Мин.9ч.03Мин.7ч.11Мин.Мн.Добра
38Амет Орбай23.06.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.36ч.54Мин.7ч.24Мин.7ч.22Мин.Мн.Добра
39Мюмюн Бекир23.06.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.30ч.40Мин.6ч.47Мин.6ч.08Мин.Мн.Добра
40Павел Симонов23.06.2019г.ОДГ Феникс 2012г 06.00ч.41ч.38Мин.9ч.05Мин.8ч.19Мин.Мн.Добра
41Павел Симонов23.06.2019г.ОДГ Феникс 2012г 06.00ч.38ч.26Мин.9ч.12Мин.7ч.41Мин.Мн.Добра
42Мирослав Ризанов23.06.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч.Анулиран
43Доньо Маринов23.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.43ч.20Мин.9ч.51Мин.8ч.40Мин.Мн. Добра
44Стойл Русинов23.06.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.Анулиран
45Хикмет Юсеин29.06.2019г.КГВПП Хасково06.00ч.Анулиран
46Николай Койрушки29.06.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.42ч.42Мин.9ч.27Мин.8ч.32Мин.Мн.Добра
47Васил Бандев30.06.2019г."Преврен"гр. Брацигово06.00ч.Анулиран
48Иван Зенков30.06.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.Анулиран
49Иван Зенков30.06.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.31ч.46Мин.7ч.42Мин.6ч.21Мин.Мн.Добра
50Веско Айлов30.06.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.30ч.18Мин.7ч.59Мин.6ч.03Мин.Мн.Добра
51Веско Айлов30.06.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.Анулиран
52Гошо Петков30.06.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.Отложен
53Янко Кръстев30.06.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.46ч.02Мин.11ч.16Мин.9ч.12Мин.Отлична
54Иван Терзиев30.06.2019г."Преврен" гр.Брацигово06.00ч.32ч.36Мин.7ч.33Мин.6ч.31Мин.Мн. Добра
55Валентин Стойчев06.07.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.46ч.52Мин.10ч.08Мин.9ч.22Мин.Отлична
56Павлин Панайотов07.07.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч.28ч.28Мин.5ч.42Мин.5ч.41Мин.Мн. Добра
57Иван Стоянов07.07.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч.Отложен
58Милен Йорданов07.07.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч.Отложен
59Станислав Катанов07.07.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч.25ч.20Мин.6ч.21Мин.5ч.04Мин.Мн. Добра
60Видол Доков07.07.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.26ч.33Мин.5ч.38Мин.5ч.18Мин.Мн. Добра
61Йордан Стойнов07.07.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.Анулиран
62Йордан Стойнов07.07.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.Анулиран
63Павлин Панайотов,07.07.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч.32ч.46Мин.8ч.27Мин.6ч.21Мин.Мн. Добра
64Веско Айлов07.07.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.Анулиран
65Петър Бодушки07.07.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.Анулиран
66Тодор Христев07.07.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
67Рамадан Али07.07.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
68Йълмаз Ахмед07.07.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
69Миро Брайков13.07.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.41ч.16Мин.8ч.52Мин.8ч.15Мин.Мн. Добра
70Миро Брайков13.07.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.41ч.1Мин.8ч.57Мин.8ч.15Мин.Мн. Добра
71Боян Събевски13.07.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.46ч.21Мин.10ч.33Мин.9ч.16Мин.Мн.Добра
72Боян Събевски13.07.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.52ч.58Мин.10ч.42Мин.10ч.35Мин.Отлична
73Валентин Стойчев13.07.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.37ч.30Мин.7ч.30Мин.7ч.30Мин.Мн.Добра
74Стефан Гурдев13.07.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
75Йордан Йорданов14.07.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.Анулиран
76Йордан Йорданов14.07.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.Анулиран
77Видол Доков14.07.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.30ч.54Мин.8ч10Мин.6ч10Мин.Мн. Добра
78Петър Димитров14.07.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
79Петьо Анчев20.07.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч.53ч.13Мин.11ч.08Мин.10ч.38Мин.Отлична
80Петьо Анчев20.07.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч.37ч.25Мин.10ч.39Мин.7ч.29Мин.Мн. Добра
81Кирил Кирилов20.07.2019г.КГВПП, гр. София06.00ч.Анулиран
82Кирил Кирилов20.07.2019г.КГВПП, гр. София06.00ч.Анулиран
83Ивайло Станев20.07.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч.57ч.01Мин.14ч.35Мин.11ч.24Мин.Отлична
84Ивайло Станев20.07.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч.68ч.46Мин.14ч.35Мин.13ч.45Мин.Отлична
85Младен Гендов20.07.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.40ч.49Мин.10ч.35Мин.8ч.08Мин.Мн. Добра
86Стойл Паликрушев20.07.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.29ч.49Мин.8ч.33Мин.5ч.58Мин.Мн. Добра
87Стойл Паликрушев20.07.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.31ч.00Мин.6ч.43Мин.6ч.12Мин.Мн. Добра
88Петър Танчев20.07.2019г.Клуб на гълъбовъдите високолетци и продължителен полет “ гр.Садово06.00ч.Анулиран
89Петър Танчев20.07.2019г.Клуб на гълъбовъдите високолетци и продължителен полет “ гр.Садово06.00ч.Анулиран
90Хасан Мурад 20.07.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.Отложен
91Юксел Селятинов21.07.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.37ч.08Мин.9ч.24Мин.7ч.25Мин.Мн. Добра
92Юксел Селятинов21.07.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.29ч.44Мин.6ч.54Мин.5ч.5Мин.Мн. Добра
93Димитър Валенцов21.07.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.Анулиран
94Димитър Валенцов21.07.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.00ч.Анулиран
95Антон Димитров21.07.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
96Антон Димитров21.07.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
97Фари Ахмедов21.07.2019г.СД” Спортист”-2018 - Асеновград06.00ч.Анулиран
98Димитър Стойцов 21.07.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.Отложен
99Димитър Стойцов 21.07.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.Анулиран
100Гошо Петков21.07.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.Анулиран
101Боян Събевски21.07.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.Отложен
102Димитър Маюков21.07.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч.Анулиран
103Янко Кръстев21.07.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.47ч.45Мин.9ч.56Мин.9ч.33Мин.Отлична
104Стойл Русинов21.07.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.39ч.10Мин.8ч.55Мин.7ч.50Мин.Мн. Добра
105Димитър Игнатов21.07.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.44ч.32Мин.10ч.22Мин.8ч.54Мин.Мн. Добра
106Фари Ахмедов28.07.2019г.СД” Спортист”-2018 - Асеновград06.00ч.30ч.40Мин.8ч.10Мин.6ч.0-8Мин.Мн. Добра
107Хасан Мурад28.07.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.Анулиран
108Антон Димитров28.07.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
109Христо Николов28.07.2019г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч.35ч.12Мин.8ч.00Мин.7ч.05Мин.Мн. Добра
110Христо Николов28.07.2019г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч.31ч.34Мин.6ч.48Мин.6ч.18Мин.Мн. Добра
111Слав Царов03.08.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.Отложен
112Слав Царов03.08.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.34ч.19Мин.7ч.27Мин.6ч.51Мин.Мн. Добра
113Дамян Трончев03.08.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
06.00ч.Анулиран
114Петър Балджийски04.08.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.Анулиран
115Недялко Краев04.08.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч.Отложен
116Недялко Краев04.08.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч.16ч.14Мин.4ч.51Мин.3ч.14Мин.Добра
117Петър Балджийски11.08.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.00ч.
118Ангел Стойлов17.08.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
119Александър Бабев18.08.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
120Ангел Стойлов24.08.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
121Ангел Чинчев25.08.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч.Анулиран
122Георги Минков25.08.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч.21ч.27Мин.4ч.25Мин.4ч.17Мин.Добра
123Пепо Ветренски25.08.2019г.СПВл _Пазарджик201306.00ч.Анулиран
124Пепо Ветренски25.08.2019г.СПВл _Пазарджик201306.00ч.Анулиран
125Петър Каменчев31.08.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.30ч.47ч.51Мин.10ч.07Мин.9ч.34Мин.Мн. Добра
126Петър Каменчев31.08.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 06.30ч.37ч.39Мин.8ч.46Мин.7ч.33Мин.Мн. Добра
127Таньо Танев31.08.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.30ч.21ч.05Мин.4ч.15Мин.4ч.13Мин.Добра
129Георги Минков31.08.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.30ч.Отложен
130Христо Стойнов01.09.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.30ч.48ч.36Мин.12ч.31Мин.9ч.43Мин.Отлична
131Христо Стойнов01.09.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение06.30ч.41ч.38Мин.12ч.56Мин.8ч.19Мин.Мн. Добра
132Стойл Паликрушев15.09.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение07.00ч.Анулиран
133Стойл Паликрушев15.09.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение07.00ч.Анулиран
134Димитър Иванов Иванов22.09.2019г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00ч.Анулиран
135Рангел Димов22.09.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
07.00ч.55ч.17Мин.12ч.26Мин.11ч.03Мин.Отлична
136Димитър Иванов Иванов29.09.2019г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00ч.35ч.29Мин.7ч.25Мин.7ч.22Мин.Мн. Добра
137Христо Николов29.09.2019г.СГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00ч.32ч.20Мин.7ч.30Мин.6ч.28Мин.Мн. Добра
138Младен Гендов29.09.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 07.00ч.Отложен
139Николай Койрушки 29.09.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 07.00ч.38ч.36Мин.10ч.00Мин.7ч.43Мин.Мн. Добра
140Димитър Игнатов29.09.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
07.30ч.37ч.57Мин.10ч.43Мин.7ч.35Мин.Мн. Добра
141Младен Гендов05.10.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 07.30ч.Анулиран
142Младен Гендов12.10.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 07.30ч.Анулиран
143Нанко Василев12.10.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.30ч.Анулиран
144Юлиян Земярски13.10.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 07.30ч.36ч.58Мин.9ч.13Мин.7ч.23Мин.Мн. Добра
145Юлиян Земярски13.10.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 07.30ч.Анулиран
146Николай Койрушки13.10.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 07.30ч.42ч.43Мин.10ч.13Мин.8ч.32Мин.Мн. Добра
147Николай Койрушки13.10.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 07.30ч.43ч.23Мин.10ч.47Мин.8ч.40Мин.Мн. Добра
148Стойл Русинов13.10.2019г.7. СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево
07.30ч.49ч.13Мин.10ч.47Мин.9ч.50Мин.Отлична
149Милен Йорданов19.10.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 07.30ч.
150Милен Йорданов19.10.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 07.30ч.
151Цветан Цветков19.10.2019г. ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.30ч.
152Нанко Василев19.10.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 07.30ч.
153Павлин Панайотов20.10.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 07.30ч.
154Павлин Панайотов20.10.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 07.30ч.
155Младен Гендов20.10.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 07.30ч.
156Петър Каменчев20.10.2019г.Омега 2005 гр.Раковски 07.30ч.

 

 

СъстезателДатаДружествоНачалоЧас за край на полетаРезултат (часове: минути)ОценкаЗабележка
1Николай Василев21.04.2019КГВПП Хасково05:52ч21ч. 46 мин15ч. 54 минОтлична
2Иван Александров27.04.2019гКГВПП Хасково5:30ч.Дисквалиф.чл.XVII
3Рейхан Али27.04.2019гКГВПП Хасково5:30ч.Дисквалиф.чл.XVII
4Сали Мустафа27.04.2019гКГВПП Хасково5:46ч.21ч. 14 мин15ч. 28 минОтлична
5Анастас Стойчев27.04.2019гКГВПП Хасково5:30ч.21ч. 33 мин16ч. 03 минОтлична
6Пламен Казаков27.04.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора5:30ч.21ч. 31 мин16ч. 01 минОтлична
7Илмаз Рамадан28.04.2019гКГВПП Хасково5:31ч.21ч. 08 мин

15ч. 37 мин

Отлична
8Валентин Дамянов28.04.2019гКГВПП Хасково5:42ч.22ч. 46 мин16ч. 54 минОтлична
9Иван Иванов28.04.2019гКГВПП Хасково5:30ч.Дисквалиф.чл.XVII
10Съби Събев28.04.2019гКГВПП Хасково5:30ч.Дисквалиф.чл.XVII
11Симеон Первазов28.04.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора5:30ч.дисквалифицирани
12Митко Митев 28.04.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора5:30ч.дисквалифицирани
13Калоян Христов05.05.2019г.КГВПП Хасково5:30ч.
14Николай Неделчев05.05.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора5:10ч.21ч. 12 мин16ч.02 минОтлична
15Димо Драгнев05.05.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора5:27ч.20ч. 27 мин15ч. 00 минОтлична
16Николай Неделчев
05.05.2019г.

„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора5:10ч.21ч. 12 мин16ч.02 минОтлична
17Илмаз Рамадан

11.05.2019г.
КГВПП Хасково5:00ч.дисквалифициранЧл.XV

18Валентин Дамянов

11.05.2019г.
КГВПП Хасково5:00ч.22ч. 43 мин.

17ч. 43 мин.

Отлична
19Рейхан Али

11.05.2019г.
КГВПП Хасково5:00ч.дисквалифициранЧл.XVII

20Симеон Первазов11.05.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора5:00ч.дисквалифицирани
21Иван Александров

11.05.2019г.
КГВПП Хасково5:20ч.22ч.54 мин.17 ч. 34 мин.Отлична
22Николай Василев

12.05.2019г.КГВПП Хасково5:14ч.21ч.29 мин.

16ч. 15 мин.

Отлична
23Сали Кадир Мустафа
12.05.2019г.КГВПП Хасково5:08ч.21ч.30 мин.

16ч. 22 мин.

Отлична
24Анастас Стойчев
12.05.2019г.КГВПП Хасково5:00ч.дисквалифициранЧл.XVII

25Пламен Казаков12.05.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора5:00ч.22ч. 26 мин17ч.26 минОтлична
26Съби Руменов Събев18.05.2019гКГВПП Хасково5:00ч.дисквалифицирани
27Калоян Христов18.05.2019гКГВПП Хасково5:00ч.дисквалифицирани
28Димо Драгнев19.05.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора5:00ч.дисквалифициран
29Николай Неделчев19.05.2019г.„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора04:55ч.16ч.55 мин12ч.00 миндобра
30Сали Кадир Мустафа
25.05.2019г

КГВПП Хасково5:00ч.дисквалифицирани
31Анастас Стойчев

25.05.2019г
КГВПП Хасково5:00ч.дисквалифицирани
32Пламен Казаков
25.05.2019г


„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора4:45ч.22ч.27 мин17ч.42 минОтлична
33Иван Александров

26.05.2019г

КГВПП Хасково5:00ч.дисквалифицирани
34Илмаз Рамадан

26.05.2019г

КГВПП Хасково5:00ч.дисквалифицирани
35Валентин Дамянов
26.05.2019г
КГВПП Хасково5:00ч.дисквалифицирани
36Симеон Первазов26.05.2019г
„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора4:45ч.21ч.46 мин17ч.01 минОтлична
37Николай Василев01.06.2019гКГВПП Хасково4:55ч.21ч.30 мин16ч.35 минОтлична
38Валентин Дамянов01.06.2019гКГВПП Хасково5:00ч.
39Симеон Первазов01.06.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора4:30ч.22ч.41 мин18ч.11 минОтлична
40Анастас Стойчев02.06.2019гКГВПП Хасково4:30ч.21ч.30 мин17ч.00 минОтлична
41Илмаз Рамадан02.06.2019гКГВПП Хасково5:00ч.
42Сали Мустафа02.06.2019гКГВПП Хасково5:00ч.
43Пламен Казаков 02.06.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора4:30ч.22ч.04 мин17ч.34 минОтлична
44Пламен Казаков22.06.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора4:30ч.дисквалифицирани

 

 

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Велин Танев01.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.28ч.07мин.5ч.27мин.4ч.41мин.Мн. Добра
2Велин Танев01.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.21ч.39мин.5ч.22мин.4ч.19мин.Мн. Добра
3Георги Иванов08.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.28ч.21мин.7ч.11мин.5ч.40мин.Мн. Добра
4Запрян Димитров08.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.22ч.12мин.4ч.52мин.4ч.26мин.Мн. Добра
5Иван Добрев08.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.14ч.58мин.4ч.56мин.2ч.59мин.Мн. Добра
6Радостин Митев08.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.19ч.56мин.6ч.12мин.3ч.59мин.Мн. Добра
7Неделчо Неделчев08.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.29ч.07мин.7ч.04мин.5ч.49мин.Мн. Добра
8Неделчо Неделчев09.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Отложени
9Стефан Димов15.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.19ч.02мин.4ч.51мин.3ч.48мин.Мн. Добра
10Красимир Велев15.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Отложен
11Красимир Велев16.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.23ч.59мин.5ч.35мин.4ч.47мин.Мн. Добра
12Велин Танев16.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Отложени
13Асен Илиев22.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Анулиран
14Петър Михалев22.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.18ч.53мин.5ч.44мин.3ч.46мин.Мн. Добра
15Стефан Димов22.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.22ч.15мин.7ч.21мин.4ч.27мин.Мн. Добра
16Запрян Димитров22.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Анулиран
17Неделчо Неделчев22.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.15ч.24мин.4ч.49мин.3ч.04мин.Мн. Добра
18Георги Иванов22.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Отложени
19Иван Добрев22.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Анулиран
20Радостин Митев22.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.19ч.13мин.4ч.35мин.3ч.50мин.Мн. Добра
21Красимир Велев23.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.25ч.08мин.6ч.33мин.5ч.01мин.Мн. Добра
22Петър Михалев29.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Отложен
23Емил Минчев29.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Отложен
24Емил Минчев30.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.13ч.57мин.4ч.14мин.2ч.47мин.Мн. Добра
25Петър Михалев13.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.14ч.43мин.3ч.40мин.2ч.57мин.Мн. Добра
26Красимир Велев21.06.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора6:00ч.Анулиран
27Запрян Димитров05.10.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.27ч.41мин.5ч.59мин.5ч.32мин.Мн. Добра
28Запрян Димитров06.10.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.Отложен
29Иван Добрев13.10.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.15ч.20мин.5ч.05мин.3ч.04мин.Мн. Добра
30Неделчо Неделчев13.10.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.25ч.51мин.5ч.46мин.5ч.04мин.Мн. Добра
31Неделчо Неделчев13.10.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.19ч.30мин.5ч.46мин.3ч.54мин.Мн. Добра
32Стефан Димов13.10.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.28ч.06мин.7ч.10мин.5ч.37мин.Мн. Добра
33Стефан Димов13.10.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.Анулиран
34Велин Танев19.10.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.
35Велин Танев19.10.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.
36Георги Иванов20.10.2019г. „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора7:30ч.