Протоколи за 2019 – Млади

Протоколи за 2019 година

 

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Йордан Стойнов1.05.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
2Йордан Стойнов1.05.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
3Шериф Халибрям2.06.2019гКГВПП Хасково06.00ч 44ч. 04мин10ч.06мин

8ч. 48минОтлична

4Николай Иванов 08.06.2019гОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч Анулиран
5 Махмуд Ръфкъ Махмуд08.06.2019гКГВПП Хасково06.00ч Анулиран
6 Махмуд Ръфкъ Махмуд08.06.2019гКГВПП Хасково06.00ч Анулиран
7Недялко Краев 15.06.2019гОДГ Феникс 2012г.06.00ч Анулиран
8Недялко Краев 15.06.2019гОДГ Феникс 2012г.06.00ч Анулиран
9Росен Димитров Иванов16.06.2019гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч Отложен
10Росен Димитров Иванов16.06.2019гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч 47ч. 37мин10ч. 13мин9ч. 31минОтлична
11Кръстьо Кръстев16.06.2019гСПВл _Пазарджик201306.00ч 31ч. 27мин7ч. 08мин5ч. 53минМн. Добра
12Нанко Василев16.06.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч 54ч. 37мин13ч. 20мин10ч. 55минОтлична
В момента тече разглеждане на Резултата.Има ЖАЛБА за съдийски грешки
13Георги Минков16.06.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч 25ч. 39мин5ч. 08мин5ч. 07минМн. Добра
14Васил Стоянов16.06.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
15Иван Банков22.06.2019гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч Анулиран
16Христо Стоянов22.06.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч 57ч. 35мин12ч. 16мин11ч. 31минОтлична
17Неделчо Неделчев23.06.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч Анулиран
18Росен Димитров Иванов23.06.2019гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч 44ч. 01мин9ч. 14мин8ч. 36минМн. Добра
19Георги Минков23.06.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч 35ч. 12мин7ч. 32мин7ч. 02минМн. Добра
20Трифон Ботев23.06.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч 29ч. 54мин6ч. 38мин5ч.58минМн. Добра
21Сашо Александров23.06.2019г "Преврен" -Брацигово06.00ч Анулиран
22Нанко Василев29.06.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч 34ч. 39мин10ч. 38мин6ч. 55минМн. Добра
23Димитър Симонов30.06.2019г "Преврен" -Брацигово06.00ч Анулиран
24Христо Стоянов06.07.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч 27ч. 15мин5ч. 27мин5ч. 27минМн. Добра
25Неделчо Неделчев07.07.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч 23ч.25мин5ч.24мин4ч.41минМн. Добра
26Мюмюн Джафер07.07.2019гКГВПП Хасково06.00ч Анулиран
27Трифон Трифонов13.07.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
28Васил Стоянов14.07.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч 38ч. 17мин11ч. 18мин7ч. 39минМн. Добра
29Васил Стоянов14.07.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
30Георги Бончев14.07.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч Анулиран
31Иван Чиков 20.07.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
32Боян Събевски20.07.2019гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч 59ч. 25мин12ч. 15мин11ч. 53минОтлична
33Боян Събевски20.07.2019гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч 57ч. 25мин12ч. 17мин11ч. 29минОтлична
34Шериф Халибрям21.07.2019гКГВПП Хасково06.00ч 33ч. 36мин7ч. 07мин6ч.42минМн. Добра
35Павлин Панайотов27.07.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч 19ч. 30мин4ч. 36мин3ч. 54минМн. Добра
36Петър Милев28.07.2019гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч 35ч. 06мин8ч. 36мин7ч. 01минМн. Добра
37Тодор Желев 11.08.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч 36ч. 33мин9ч. 10мин7ч. 18минМн. Добра
38Миглена Анчева17.08.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч Отложен
39Петър Милев18.08.2019гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч Отложен
40Петър Милев18.08.2019гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле06.00ч 41ч. 42мин8ч. 58мин8ч. 20минМн. Добра
41Георги Бончев 25.08.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч 21ч. 44мин5ч. 45мин4ч. 20минДобра
42Васил Петков25.08.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч 42ч. 28мин8ч. 57мин8ч. 29минМн. Добра
43Миглена Анчева25.08.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч 30ч. 31мин6ч. 27мин6ч. 06минМн. Добра
44Димитър Христов25.08.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 06.00ч 17ч. 23мин3ч. 29мин3ч. 28минДобра
45ГошоПетков25.08.2019гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч Отложен
46Кръстьо Кръстев25.08.2019гСПВл _Пазарджик201306.00ч Анулиран
47ГошоПетков31.08.2019гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.30ч 38ч. 35мин8ч. 47мин7ч. 43минМн. Добра
48Иван Петров 31.08.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30ч Отложен
49Ангел Даков31.08.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30ч 26ч. 59мин6ч. 27мин5ч. 23минМн. Добра
50Костадин Раичев 31.08.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30ч Отложен
51Иван Чиков31.08.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.30ч 33ч. 24мин6ч. 59мин6ч. 40минМн. Добра
52Васил Петков01.09.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.30ч Анулиран
53Петър Милев08.09.2019гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00ч 45ч. 42мин9ч. 18мин9ч. 02минОтлична
54Васил Петков14.09.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00ч Отложен
55Васил Петков14.09.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00ч 31ч. 54мин6ч. 26мин6ч. 22минМн. Добра
56Шериф Ариф Халибрям15.09.2019гКГВПП Хасково07.00ч Анулиран
57ГошоПетков29.09.2019гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.00ч 23ч. 55мин5ч. 11мин4ч.47минМн. Добра
58ГошоПетков29.09.2019гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.00ч 30ч. 31мин6ч.37мин6ч.06минМн. Добра
59Шериф Халибрям29.09.2019гКГВПП Хасково07.00ч Анулиран
60Тодор Желев29.09.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00ч 42ч. 46мин9ч.18мин8ч.33минМн. Добра
61Тодор Желев29.09.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.00ч Анулиран
62Христо Стоянов29.09.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч Анулиран
63Георги Минков29.09.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч 31ч. 15мин6ч.15мин6ч.15минМн. Добра
64Росен Димитров Иванов05.10.2019гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00ч Анулиран
65Петър Милев06.10.2019гСГ “ Арес 2000 “ с.Маноле07.00ч 35ч.51мин7ч. 15мин7ч.10минМн. Добра
66Христо Стоянов06.10.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.00ч 43ч.38мин9ч.23мин8ч.43минМн. Добра
67Павлин Панайотов13.10.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 07.30ч 26ч.06мин6ч.10мин5ч.13минМн. Добра
68Павлин Панайотов13.10.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 07.30ч 28ч.21мин6ч.06мин5ч.40минМн. Добра
69Нанко Василев13.10.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.30ч Анулиран
70Миглена Анчева19.10.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора 07.30ч
71ГошоПетков19.10.2019гСГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево07.30ч 45ч.19мин9ч.45мин9ч.03минОтлична
72Васил Петков19.10.2019гДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив07.30ч
73Нанко Василев20.10.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.30ч
74Васил Стоянов20.10.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.30ч
75Иван Чиков20.10.2019гКГП “ Български рози Карлово 2002 “ гр.Карлово07.30ч

 

 

СъстезателДатаДружествоНачалоЧас за край на полетаРезултат (часове: минути)ОценкаЗабележка 
1 Мюмюн Сюлейман Мюмюн14.04.2019г КГВПП Хасково 06:30чДисквалиф.
2 Мюмюн Сюлейман Мюмюн 21.04.2019 КГВПП Хасково 06:05ч18ч. 49 мин12ч. 44 минМн.Добра
3Мюмюн Сюлейман Мюмюн19.05.2019г КГВПП Хасково 05:32ч19ч.54 мин14ч.22 минОтлична
4Кирил Атанасов 02.06.2019г. КГВПП Хасково 05:05чДисквалиф.
5Мюмюн Сюлейман Мюмюн 02.06.2019г. КГВПП Хасково 05:05чДисквалиф.
6Иван Колев14.09.2019г КГВПП Хасково 06:05чДисквалиф.
7Сали Мустафа14.09.2019г КГВПП Хасково 06:05чДисквалиф.
8Кирил Атанасов14.09.2019г КГВПП Хасково 06:05чДисквалиф.
9 Съби Руменов Събев15.09.2019г КГВПП Хасково 06:30ч19ч. 42 мин13ч. 06 минОтлична
10Калоян Христов15.09.2019г КГВПП Хасково 06:43ч19ч. 40 мин12ч. 57 минОтлична
11 Николай Николов15.09.2019г КГВПП Хасково 06:05чДисквалиф.
12Съби Руменов Събев22.09.2019г КГВПП Хасково06:31ч.19ч. 44 мин13ч. 13 минОтлична
13Калоян Христов22.09.2019г КГВПП Хасково06:30ч.19ч. 10мин12ч. 34 минОтлична
14Сотир Иванов22.09.2019г КГВПП Хасково06:30ч.Дисквалиф.
15Иван Александров22.09.2019г КГВПП Хасково06:30ч.Дисквалиф.
16Ангел Райжеков22.09.2019г КГВПП Хасково06:30ч.Дисквалиф.
17Валентин Дамянов22.09.2019г КГВПП Хасково06:30ч.Дисквалиф.
18Съби Руменов Събев05.10.2019г КГВПП Хасково06:30ч.Дисквалиф.
19Калоян Христов05.10.2019г КГВПП Хасково06:30ч.Дисквалиф.
20Симеон Первазов06.10.2019г„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06:30ч.Дисквалиф.
21Съби Руменов12.10.2019г КГВПП Хасково06:44ч.19ч. 08мин12ч.24минОтлична
22Мюмюн Сюлейман13.10.2019г КГВПП Хасково06:58ч.17ч.56мин10ч.58минМн.добра

 

 

СъстезателДатаДружествоНачалоОбщо ВремеИнд ПолетРезултатОценкаЗабележка
1Божидар Калъчев22.06.2019„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч.12ч.06мин.4ч.47мин.2ч.25мин.Добра
2Емил Минчев14.07.2019„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч.Анулиран
3Велин Танев20.07.2019„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч.Отложен
4Велин Танев20.07.2019„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч.
5Радостин Митев28.07.2019„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч.20ч.54мин.5ч.42мин.4ч.10мин.Добра
6Асен Илиев31.08.2019„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.00ч.08ч.46мин.2ч.07мин.1ч.45мин.Добра
7Радостин Митев01.09.2019„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.00ч.15ч.50мин.3ч.10мин.3ч.10мин.Добра
8Божидар Калъчев20.10.2019„Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора07.30ч.