Протоколи 2019 – Long Day

Протоколи 2019 – Long Day

 

СъстезателДатаДружествоНачало на полета(час)Общо ВремеИндивидуален ПолетРезултатОценка
Николай Здравков30.06.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч 48ч.58мин
13ч.52мин
9ч.47мин
Отлична
Павел Симонов30.06.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч Анулиран
Недялко Краев 30.06.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч 46ч.23мин
10ч.23мин
9ч.17мин
Отлична
Николай Иванов30.06.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч Анулиран
Тодор Нанов30.06.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч Анулиран
Цоньо Кривчев30.06.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч Анулиран
Данайл Ангелов30.06.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч Анулиран
Цветан Цинцаров30.06.2019г.ОДГ Феникс 2012 с. Калояново06.00ч Анулиран
Хикмет Юсеин 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Танер Шериф 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Вели Джемал Вели 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч 59ч.36мин
12ч.52мин
11ч.55мин
В момента тече разглеждане на Резултата.Има ЖАЛБА за съдийски грешки

Кемал Марем 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Мюмюн Сабри 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Махмуд Ръфкъ Махмуд 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Рамадан Ракъб 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Фикрет Бейсим 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Павел Колев 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Андон Недялков 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Павел Радоев Павлов 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Гюрай Мюмюн 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Шериф Халибрям 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч 42ч.53мин
13ч.25мин
8ч.34мин

В момента тече разглеждане на Резултата.Има ЖАЛБА за съдийски грешки
Мюмюн Мюмюн 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Ангел Райжеков 30.06.2019г."КГВПП - Хасково" 06.00ч Анулиран
Нанко Василев30.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч 44ч.16мин
9ч.03мин
8ч.51мин
Отлична
Христо Стоянов30.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
Доньо Маринов30.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
Иван Чиков30.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
Хасан Мурад30.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
Илхан Шатов30.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
Трифон Ботев 30.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
Тодор Урумов30.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч Анулиран
Васил Стоянов30.06.2019г.КГП “ Балкански рози Карлово 2002 “ гр.Карлово06.00ч 36ч.42мин
8ч.525мин
7ч.20мин
Неделчо Стоицов 30.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч 48ч.46мин
13ч.28мин
9ч.45мин
Благо Боруков30.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч 38ч.36мин
8ч.46мин
7ч.43мин
Видол Апостолов30.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч Анулиран
Иван Петров30.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч 30ч.28мин
7ч.36мин
6ч.05мин
Дойко Христов30.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч 37ч.22мин
7ч.59мин
7ч.28мин
Минчо Вълев30.06.2019г.ДПГ “ Дружба “ гр.Пловдив06.00ч 56ч.07мин
12ч.51мин
11ч.13мин
Йордан Йорданов 30.06.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение 06.00ч Анулиран
Христо Стойнов 30.06.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение 06.00ч Анулиран
Димитър Валенцов 30.06.2019г.СГ “ Chort Dey “ гр.Съединение 06.00ч 36ч.23мин
10ч.00мин
7ч.17мин
Отлична
Ненчо Ненчев30.06.2019г.СД“Средногорие“-2018г. гр.Стрелча06.00ч 45ч.25мин
11ч.02мин
9ч.05мин
Отлична
Петър Ветренски30.06.2019г.СПВл _Пазарджик201306.00ч Анулиран
Йълмаз Ахмед30.06.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч 30ч.24мин
6ч.59мин
6ч.04мин
Отлична
Тодор Христев30.06.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч 36ч.12мин
10ч.38мин
7ч.14мин
Отлична
Атанас Гърков30.06.2019г.ДГ „ Полет„ гр.Асеновград06.00ч Анулиран
Станислав Минков30.06.2019г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч 42ч.10мин
11ч.40мин
8ч.26мин
Отлична
Атанас Годев30.06.2019г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч Анулиран
Дамян Трончев30.06.2019г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч Анулиран
Тодор Машкунски30.06.2019г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч Анулиран
Боян Събевски30.06.2019г.СГ „Шампион 99” с.Труд и с.Граф Игнатиево06.00ч 57ч.59мин
12ч.04мин
11ч.35мин
Отлична

 

СъстезателДатаДружествоНачало на полета(час)Край на полета(час)Ресултат
(Часове:Минути)
ОценкаЗабележка
Анастас Стойчев 22.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Валентин Дамянов 22.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Илмаз Рамадан 22.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Кирил Атанасов 22.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Пламен Гинчев 22.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Десислав Александров 22.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Рейхан Али 22.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Сали Мустафа 23.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Иван Александров 23.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Калоян Христов 23.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Николай Василев 23.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Мюмюн Сюлейман 23.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Сотир Иванов 23.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч
Съби Събев 23.06.2019г."КГВПП - Хасково" 04:45ч

 

СъстезателДатаДружествоНачало на полета(час)Край на полета(час)Резултат
(Часове:Минути)
ОценкаЗабележка
Асен Илиев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Георги Иванов30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Божидар Калъчев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Велин Танев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Емил Минчев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Живко Желасяков30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Запрян Димитров30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Иван Добрев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Илия Илиев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Иван Женев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Красимир Велев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Красимир Кръстев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Мартин Велев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Неделчо Неделчев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Николай Недев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Петър Михалев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Радостин Митев30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч
Стефан Димов30.06.2019г „Ески – Зара 2010” гр.Стара Загора06.00ч